Ruszyła kolejna edycja promocji Orange Finanse przeznaczona dla klientów Orange. Znów do zgarnięcia mamy 10 zł miesięcznie, ale tym razem na minimalnie łatwiejszych warunkach. W obecnej edycji promocji bank nie wymaga od nas bycia klientem na abonament, ale zgadza się również na ofertę na kartę.

Orange Finanse: 10 zł zwrotu dla klientów Orange

Super bank dla klientów Orange

Promocja „Super bank dla klientów Orange” skierowana jest do osób, które od 2.10.2014 nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o konto osobiste, przy okazji wyrażając zgodę na przekazywanie do Orange danych objętych tajemnicą bankową oraz w drugą stronę – z Orange do Orange Finanse, w celu przedstawienia przez bank spersonalizowanych ofert marketingowych. Czas na złożenie wniosku mamy do 2.02.2017 włącznie.

Same zasady premiowania w promocji są bardzo proste proste: jeśli w danym miesiącu wykonamy płatności kartą na kwotę min. 300 zł, to bank przekaże nam 10 zł w formie zwrotu na konto abonencie Orange (zmniejszając wysokość naszej faktury) lub doładuje nam telefon taką kwotą, o ile korzystamy z oferty na kartę. Zwrot nastąpi do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Zwrot można uzyskać już w miesiącu przystąpienia do oferty oraz przez kolejne 12 pełnych miesięcy. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 130 zł. Szczegóły promocji w regulaminie.

Dobry start na święta: 3,5% i brak opłat

Oprócz oferty ze zwrotem w Orange Finanse tradycyjnie zgarnąć można jeszcze inne gratisy na identycznych warunkach, jak w pierwszej promocji. Bank oferuje nam gwarancję niezmienności opłat, czyli:

  • brak opłaty za otwarcie i prowadzenie konta
  • brak opłaty za wydanie karty debetowej (o ile wnioskujemy o nią wraz z kontem)
  • brak opłat za wypłaty z bankomatów w kraju (na identycznych warunkach jak wyżej)
  • brak opłat za przelewy internetowe

Powyższe warunki obowiązują przez 24 miesiące od dnia przestąpienia do promocji.

Oprócz tego bank daje nam oprocentowanie w wysokości aż 3,5% na koncie oszczędnościowym, ale pod pewnymi warunkami. Po pierwsze: jeśli spełnimy warunki jak w pierwszej promocji, czyli wydamy miesięcznie 300 zł kartą, jesteśmy klientami Orange i wyrazimy zgody marketingowe/zwolnienie z tajemnicy bankowej. Po drugie: jeśli konto oszczędnościowe otworzymy wraz z kontem osobistym lub do 60 dni od otwarcia konta osobistego. Po trzecie: oprocentowanie obowiązuje tylko do kwoty 10 000 zł, przez okres 6 miesięcy od otwarcia konta.

Wreszcie trzeci gratis: złotówka. Tak, dobrze przeczytaliście – bank dorzuci nam złotówkę „na pierwszą transakcję”, jeśli uczestnik promocji:

otworzy Konto Osobiste w Salonie Sieci Orange oraz w trakcie otwierania Konta Osobistego zawnioskuje o wydanie plastikowej Karty Debetowej MasterCard otrzyma prawo do uznania jego Konta Osobistego kwotą 1 PLN

Ostatni bonus za… wypowiedzenie konta

Co po zgarnięciu wszystkich bonusów? Wygląda na to, że prawdopodobnie będziemy mogli zgarnąć jeszcze jeden bonus – o ile tylko promocja „Zatrzymaj konto Orange Finanse” będzie kontynuowana.

Co to za promocja? W jej aktualnej wersji bank zaproponuje obecnym klientom zwrot w wysokości 40 zł. Wystarczy, że w okresie promocji (aktualnie 8.09 – 31.12.2016) złożymy wniosek o… wypowiedzenie umowy rachunku oraz zaakceptujemy regulamin „Promocji Strefy Korzyści”. Następnie, w rozmowie z konsultantem, złożymy oświadczenie o cofnięciu wypowiedzenia oraz wykonamy dowolną transakcję kartą na kwotę min. 40 zł w sklepach spożywczych, drogeriach lub stacjach benzynowych do 31.01.2017.

Bank wypłaci nam 40 zł premii w ciągu 60 dni. Co istotne: z promocji wykluczone są osoby biorące udział w identycznej promocji między 17.07, a 31.08.2016. Konto osobiste musiało również zostać otwarte po dniu 30.04.2016.

Szczegóły w dość chaotycznie napisanym (ale krótkim) regulaminie.