Trwa bardzo prosta promocja dla klientów ING Banku Śląskiego. W zamian za wykonanie dowolnej transakcji kartą MasterCard w telefonie zgarnąć możemy kod o wartości 10 zł do wykorzystania na zakupy w empiku.

10 zł za 1 transakcję

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem karty MasterCard w telefonie i wykonać nią dowolną transakcję w sklepie stacjonarnym. Jeśli nie posiadacie takiej karty, to wystarczy ją zamówić z poziomu aplikacji mobilnej Moje ING:

Czas na wykonanie transakcji mamy od 24.04 do 25.06.2017. Bank jednak zastrzega, że pula nagród wynosi 6000 sztuk. Z promocji możemy skorzystać tylko raz.

10 zł w postaci vouchera do empiku trafi na naszą skrzynkę w bankowości internetowej w ciągu 14 dni od daty transakcji, ale nie później niż do 4.07.

Szczegóły w regulaminie. Warto dodać, że wyrobienie karty MasterCard w telefonie jest bezpłatne. Opłata miesięczna jest identyczna, jak w przypadku zwykłej karty (7 zł, jeśli nie wydamy 300 zł). Na szczęście zarówno transakcje wykonane tą kartą jak i zwykłą debetówką wliczają się do wspólnej puli zwalniającej z opłat. Warto również dodać, że do 28.12.2017 opłata nie będzie pobierana.

100 zł na start

Na koniec warto dodać, że z promocji mogą skorzystać również osoby, które dopiero założą konto w ING Banku Śląskim. A założyć je warto, bo bank płaci za to 100 zł (z możliwością ewentualnego polecania rachunku innym). Szczegóły we wpisie: 100 zł na start i do 1000 zł za polecenie konta w ING.