Ruszyła kolejna świetna promocja dla nowych klientów mBanku. W zamian za założenie eKonta i wykonanie 5 transakcji otrzymamy kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Oprócz tego bank zwróci nam do 650 zł za codzienne wydatki. Razem do zyskania mamy więc aż 750 zł premii! :)

mBank: 100 zł do Biedronki i 650 zł moneybacku za założenie eKonta

Voucher do Biedronki dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2016. Dla jasności doprecyzowane jest nawet, że chodzi o rachunki z numerem rozliczeniowym (3-10. cyfra) o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy ten warunek, to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zarejestrujemy swój udział (wymagana jest tylko pierwsza zgoda). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o eKonto za pomocą linku udostępnionego po rejestracji. Istotne, aby podczas tego procesu wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Musimy również zamówić kartę debetową do konta. Nie ma natomiast obowiązku wyrażania zgód marketingowych. Czas na przejście tego procesu mamy do 12.11.2017.

100 zł za… 5 transakcji!

Co dalej? Po wypełnieniu wniosku o eKonto będziemy mogli podpisać umowę za pośrednictwem kuriera, w placówce mBanku albo w mKiosku. W kolejnym miesiącu, po podpisaniu umowy, będziemy musieli wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę – przy czym nie chodzi tu tylko o transakcje kartą, ale również przelewy na konto w innym banku czy płatności internetowe. Najprościej więc dokonać kilku drobnych transakcji albo wykonać kilka przelewów na swoje konto w innym banku – i warunki zostaną spełnione :)

To tyle! Nagroda w postaci vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka trafi do nas mailowo do 31.01.2018. Voucher będzie ważny do końca 2018 roku.

Dodatkowe 650 zł w formie moneybacku

Premia na start to jednak nie wszystko. Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie zapisujemy się również do innej promocji mBanku, w której do zgarnięcia jest 4% w formie moneybacku za wydatki kartą lub BLIKiem.

Jak? Bank zapłaci nam 4% wartości płatności za zakupy w sklepach, ale nie więcej, niż 130 zł miesięcznie. Promocja trwa przez 5 pełnych miesięcy (czyli zakładając konto np. w październiku zarabiać możemy za transakcje od listopada do marca. Łącznie mamy więc do zgarnięcia nawet 650 zł, choć jak łatwo policzyć nie będzie to takie proste. Osoby, które mają spore wydatki (ponad 3000 zł miesięcznie), mogą liczyć na najwyższą premię. Ci, którzy wydają mniej, zgarną odpowiednio mniejszy moneyback. W obu przypadkach jest to jednak świetna oferta – 4% od transakcji w sklepach piechotą nie chodzi :)

Bank zastrzega jednak, że przyzna nam 4% zwrotu tylko wtedy, kiedy w danym miesiącu zalogujemy się do aplikacji mobilnej, wykonamy transakcje kartą/BLIKiem na min. 250 zł oraz zapewnimy wpływ na 1000 zł (byle nie był to przelew własny wewnątrz mBanku).

Dokładniej o promocji ze zwrotem do 650 zł pisałem w osobnym prześwietleniu.

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jeszcze jedna oferta dla uczestników powyższych promocji: brak opłat przez najbliższe 2 lata. mBank gwarantuje bowiem zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę wydaną w promocji oraz zapewnia, że nie zmienią się opłaty za prowadzenie rachunku. Ponieważ w tej promocji do wyboru mamy eKonto standard, to przez najbliższe 2 lata nic nie zapłacimy za jego prowadzenie – rachunek jest darmowy.

Warto jedynie zwrócić uwagę na fakt, że bank nie zwalnia nas z pozostałych prowizji, jak np. opłata za wypłaty z bankomatów. Tu zapłacimy aż 7 zł za każdą wypłaty, chyba, że skorzystamy z urządzeń Euronetu, Planet Cash lub BZWBK. Wtedy nic zapłacimy ani grosza, o ile wypłata będzie na min. 100 zł (poniżej tej kwoty bank pobierze 1,3 zł opłaty).