Ruszyła kolejna promocja Nest Banku z premią za założenie bezpłatnego Nest Konta. Tym razem, biorąc udział w promocji „Witaj Szkoło”, zyskać możemy aż 100 zł w formie bony do wykorzystania w sieciach sklepów Biedronka! Oprócz tego zgarniemy 4% na lokacie startowej i nawet 200 zł, jeśli zapewnimy na konto wpływy z tytułu 500 plus!

100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za Nest Konto

Witaj Szkoło

Aby skorzystać z promocji „Witaj Szkoło” należy być osobą, która nie posiadała ani nie współposiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku, także pod innymi nazwami handlowymi (jak Smart Bank). Wykluczone są również osoby które złożyły już wniosek o takie konto, ale jeszcze nie podpisały umowy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to wystarczy, że złożymy wniosek o konto z dedykowanej strony promocji. Podczas składania wniosku konieczne będzie wyrażenie obu zgód marketingowych (5 i 6), co finalnie sprowadzi się do zaznaczenia wszystkich pól.

Aktualizacja (25.08, 12:00): Promocja została zakończona ze względu na wyczerpanie puli promocyjnych wniosków.

Warto dodać, że jako sposób finalizacji umowy będziemy mieć do wyboru wizytę kuriera lub przelew z innego banku. Ta druga opcja jest znacznie szybka, choć trzeba pamiętać, że przelew musi pochodzić z konta zweryfikowanego (gdzie bank potwierdził naszą tożsamość), a dane adresowe muszą być identyczne. Jeśli bank odrzuci przelew, to pozostanie nam opcja z kurierem.

100 zł za wydanie 250 zł

Same warunki zdobycia bonu do Biedronki są bardzo proste. Wystarczy, że wykonamy dowolną liczbę transakci bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 250 zł w terminie 60 dni od podpisania umowy. Jako transakcje bezgotówkowe rozumiemy tu zwykłe płatności kartą w sklepach i internecie. Wystarczy więć wyjść na większe zakupy i warunek spełnimy :)

To tyle! Karta rabatowa zostanie do nas wysłana pocztą elektroniczną w terminie 21 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Będzie się składać z 13 cyfr (które najpewniej podajemy przy kasie) i, co ciekawe, będzie kartą wielokrotego użytku – będziemy z niej mogli korzystać wielokrotnie, dopóki nie wykorzystamy 100 zł.

Haczyki?

Największą wadą promocji jest fakt, iż jest limitowana. Choć jej czas trwania został określony na 23.08 – 30.09.2017, to bank zastrzegł, iż pula nagród w promocji wynosi jedynie 1000 sztuk. Oznacza to, że w chwili zarejestrowania 1000 promocyjnych wniosków kolejne nie będą już przyjmowane. Warto więc się śpieszyć – promocje Nest Banku zazwyczaj kończą się w ciągu kilku dni (choć były takie, które trwały ledwo ponad… dobę!).

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to jeden z ostatnich rachunków Polsce, który jest w pełni darmowy. Nie zapłacimy bowiem za prowadzenie konta, posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów. Jedyna na co należy uważać to wyrobienie karty – pierwszą mamy za darmo, jednak gdybyśmy chcieli wyrobić kolejną (np. walutową), to zapłacimy 25 zł. Oczywiście jeśli chcemy tylko skorzystać z promocji, to wystarczy nam jedna karta :)

Pamiętajmy również, że Nest Bank oferuje świetną ofertę oszczędnościową. Nowi klienci mogą założyć Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% (do 30 dni po otwarciu konta), a do tego konto Nest Rodzinne Oszczędności, które dzięki premii wypłaca realnie nawet 5,7% w skali roku. Nie zapomnijmy równiez o Lokacie na Nowe Środki – tam do zdobycia mamy nawet 2,7% w skali roku :)

Na koniec przypominam o promocji banku przeznaczonej dla beneficjentów programu Rodzina 500 Plus. W zamian za przelewanie świadczenia oraz swojego wynagrodzenia właśnie do Nest Banku zyskać możemy 200 zł dodatkowej premii. Po szczegóły oferty zapraszam do mojego prześwietlenia promocji „Nest Kieszonkowe” sprzed kilku dni.