Ruszyła prosta promocja przeznaczona dla obecnych klientów T-Mobile Usługi Bankowe. W zamian za wykonanie 3 płatności mobilnych w technologii HCE zgarniemy aż 100 zł w postaci karty podarunkowej do sklepu Decathlon! :)

100 zł do Decathlona za płatności mobilne HCE w T-Mobile Usługi Bankowe

100 zł dla zaproszonych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem Konta Freemium lub Konta Premium. Oprócz tego wymagane jest posiadanie (lub wyrobienie) karty debetowej MasterCard lub karty kredytowej MasterCard ztokenizowanej w bankowości mobilnej. Mowa oczywiście o kartach w technologii HCE, którymi możemy płacić za pomocą technologii NFC w naszych telefonach.

Najważniejsze jest jednak, aby zostać zaproszonym do udziału w promocji poprzez wiadomość w nowej bankowości internetowej. Sprawdźcie również swojego maila – bank również informuje o promocji w ten sposób.

Jeśli mamy to szczęście i zostaliśmy zaproszeni do promocji, to kolejnym krokiem będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Mamy na to czas do końca listopada, choć warto to zrobić jak najszybciej – w promocji obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy” i pula nagród ograniczona jest do zaledwie 400 sztuk. Co ciekawe bank będzie przyznawał nagrody nie według daty spełnienia wszystkich warunków, a właśnie daty zgłoszenia! Na szczęście o promocji piszemy jako pierwsi w sieci, więc jako czytelnicy LiveSmarter macie największe szanse :)

Bon za wykonanie 3 płatności mobilnych

Do dalej? Aby zgarnąć voucher konieczne będzie wykonanie min. trzech płatności kartą mobilną w technologii HCE. Istotne tylko, aby nie były to transakcje w sklepach z kodami MCC wykluczanymi przez bank, czyli 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Jeśli korzystacie z moneybacku T-Mobile to z pewnością je dobrze znacie. Generalnie „zwykłe” zakupy w sklepach są w 100% bezpieczne.

Oprócz tego wymagany jest wpływ pensji na konto. Regulamin definiuje ten wpływ następująco:

na Rachunku odnotowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS (w okresie trwania Promocji)

Jeśli załapiemy się do grona najszybszych (zgłaszających), to voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon trafi do nas do 31 stycznia 2018.

Na koniec dodam, że bank wymaga również wyrażenia zgody na przesyłania informacji marketingowych. Zakładam jednak, że wszystkie osoby, które otrzymały zaproszenie taką zgodę mają wyrażoną – inaczej pewnie bank nie mógłby im wysłać informacji marketingowej.

Szczegóły w regulaminie. Za podesłanie promocji dziękuję Łukaszowi i Robertowi.