Ruszyła kolejna promocja BGŻ BNP Paribas, w której możemy zgarnąć 100 zł na start za założenie Konta Optymalnego. Tym razem bonus wypłacany będzie w formie karty podarunkowej do sklepów Ikea.

100 zł do Ikea za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

Konto dla domu

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem BGŻ BNP Paribas, czyli osobą nieposiadającą konta w tym banku przez 36 miesięcy od daty złożenia wniosku. Wymagane jest również nieposiadanie umowy ramowej na dzień składania wniosku.

Warto tu jednak dodać, że posiadacze kont oszczędnościowych BGŻOptima nie są wykluczeni – tam obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji i złożymy wniosek wniosek o promocyjne Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Warto tu dodać, że na złożenie wniosku mamy czas do 22.12 lub do osiągnięcia 1000 rejestracji w promocji.

Samą umowę możemy podpisać później – poprzez wizytę kuriera.

Bon 100 zł do Ikea

Co dalej? Aby zyskać tytułową nagrodę będziemy musieli spełnić trzy proste warunki. Bank wymaga od nas, aby w styczniu 2018:

  • na konto wpłynęło łącznie min. 1000 zł (najprościej z naszego konta w innym banku)
  • abyśmy dokonali płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
  • aby zalogować się do bankowości internetowej Pl@net

I to tyle! O zgarnięciu nagrody w postaci karty podarunkowej Ikea o wartości 100 zł zostaniemy poinformowani mailowo do 14.02. Oprócz tego organizator promocji wyśle nam link prowadzący do strony, gdzie będziemy musieli podać swój adres do wysyłki bonu. Będziemy mieć na to czas do 26.02. Wysyłka nagród nastąpi do 28.02.2018.

Do 300 zł za transakcje mobilne

Biorąc udział w promocji „Konto dla domu” automatycznie zapisujemy się do drugiej promocji banku, w której do zgarnięcia mamy po 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy od otwarcia konta. Wystarczy, że będziemy aktywnie korzystać z konta mobilnie – wykonując płatności telefonem i przelewając środki z aplikacji mobilnej.

O tym jak zgarnąć dodatkowe 300 zł pisałem w osobnym prześwietleniu: łatwe 300 zł premii za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas.

Konto Optymalne – opłaty

Na koniec dobra wiadomość dla tych, którzy obawiają się dodatkowych haczyków w postaci opłat i prowizji. Konto Optymalne, które zakładamy w promocji, jest rachunkiem darmowym. Nie zapłacimy również za obsługę karty debetowej. W zasadzie jedyną standardową opłatą, jaką możemy ponieść, jest wypłata z bankomatów – darmowe są bowiem tylko wypłaty z urządzeń własnych i sieci Planet Cash. Za pozostałe zapłacimy 5 zł. Na szczęście nikt nie zobowiązuje nas do wykonywania jakichkolwiek wypłat :)