Ruszyła kolejna promocja jedzeniowa, dzięki której zjecie obiad o 15 zł taniej. Po świetnej promocji organizowanej przez PizzaPortal i Visa tym razem zyskamy rabat kupując i płacąc u konkurencji – portfelem MasterPass na stronie pyszne.pl.

MasterPass: 15 zł zniżki na pyszne.pl

15 zł zniżki na pyszne.pl

Aby skorzystać z promocji konieczne jest opłacenie zamówienia o wartości minimum 30 zł poprzez portfel MasterPass (z podpiętą kartą z logo MasterCard). W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych otrzymamy kod rabatowy o wartości 15 zł, który będziemy mogli wykorzystać przy kolejnym zamówieniu o wartości min. 30 zł. Oznacza to, że realnie otrzymamy maksymalnie 25% zniżki (15 zł przy łącznym wydaniu 60 zł).

Organizator zastrzega, że kody będą przyznawane jedynie osobom, które zapiszą się do newslettera pyszne.pl. Zamówienia premiowane kodem można składać do 11.12.2017, a same kody można wykorzystać najpóźniej do 10.01.2018. Z promocji można korzystać wielokrotnie.

Szczegóły w regulaminie.

Do 50% zniżki na Pizzaportal

Choć sama promocja nie jest zła to przypomnę, że u konkurencji rabat jest nieco niższy, ale można z niego skorzystać od razu – realnie możemy więc zjeść nawet za pół ceny, płacąc 10 zł zamiast 20 zł :)