Wystartowała kolejna edycja promocji Inteligo, w której w zamian za założenie konta osobistego zyskać możemy bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie Intersport. Warunki promocji są bardzo proste – wystarczy wykonać… jedną płatność kartą! :)

150 zł do Intersport za założenie konta Inteligo

Intersport za 0

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą Konta Inteligo lub innego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim od 1.12.2016. Oznacza to, że wykluczeni są posiadacze kont osobistych PKO – przynajmniej oficjalnie.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Inteligo w terminie 24.07 – 31.08.2017. Bardzo ważne, aby podczas wnioskowania wybrać kartę MasterCard oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym informacji handlowych). Zarówno zgody, jak i kartę, musimy posiadać do dnia odbioru nagrody.

150 zł za jedną transakcję

A jak zgarnąć nagrodę? Wystarczy, że w terminie od 24.07 do 14.09 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji oraz wykonamy jedną, dowolną transakcję bezgotówkową. Wystarczy więc, że zapłacimy za drobne zakupy w sklepie i warunek zostanie spełniony :)

Regulamin nie precyzuje w jakiej kolejności należy spełniać warunki, dlatego chęć odbioru nagrody możemy zaklepać sobie w dowolnym momencie – zwłaszcza, że promocja jest limitowana i pula nagród wynosi 2000 sztuk. Bank poinformuje o ewentualnym wyczerpaniu puli na stronie promocji.

Jeśli spełnimy wszystkie powyższe warunki, to nagrodę otrzymamy do dnia 29.09.2017 poprzez wiadomość w systemie bankowości internetowej Inteligo. Kod o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Intersport będzie ważny do 31.12.2017.

Szczegóły w regulaminie.

Dodatkowe 20 zł

Warto dodać, że w innej promocji banku możemy w tej chwili zgarnąć dodatkowe 20 zł premii. Wystarczy, że wydamy łącznie 50 zł płacąc za zakupy zbliżeniowo aplikacją IKO. Szczegóły w prześwietleniu oferty cHCE płacić IKO.

Ile kosztuje Konto Inteligo?

Konto Inteligo to rachunek darmowy. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie – nawet, jeśli na rachunku nie będą dokonywane żadne operacje.

Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową (4 zł miesięcznie), jednak wydanie 100 zł kartą zwalnia z opłaty. To w tej chwili jednak z najbardziej korzystnych ofert na rynku, więc konto polecam szczególnie osobom młodym, które nie wydają dużo. Oczywiście kartę można zamknąć po spełnieniu warunków promocji i odebraniu nagrody.

Jeśli chodzi o bankomaty – darmowe wypłaty obowiązują w urządzeniach PKO BP oraz BZWBK. Za wszystkie inne zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę.