Całkiem niedawno pisałem o (ciągle aktualnej) opcji na zgarnięcie 150 zł w BGŻ BNP Paribas przez pełnoletnie osoby młode. Okazuje się, że bank ma jeszcze jedną, prostą promocję tego konta, ale tym razem przeznaczoną dla dzieci w wieku 13-18 lat. Tu do zgarnięcia jest równie 150 zł, ale w formie comiesięcznego „kieszonkowego”.

150 zł kieszonkowego za założenie Konta Maksymalnego

150 zł kieszonkowego

Aby skorzystać z promocji należy założyć swojemu dziecku Konto Maksymalne (lub Konto Premium). Ponieważ osoba młoda nie może być samodzielnym posiadaczem tego typu rachunku, to jego rodzic (lub opiekun ustawowy) musi zostać jego współwłaścicielem. Warto jedynie pamiętać, że w przyszłości może nas to wykluczyć z jakiejś promocji dla dorosłych.

Co z warunkiem nowego klienta? W przypadku tej oferty nie ma znaczenia, czy my lub dziecko posiadaliśmy wcześniej konto osobiste w BGŻ BNP Paribas. Ważne jedynie, aby wniosek o konto złożyć od 1.09 do 31.10.2017 w jednym z oddziałów banku oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowej.

Co dalej? Bank wypłaci premię za każdy miesiąc, w którym wykonane zostanie min. 5 transakcji bezgotówkowych. Najprawdopodobniej pierwszym miesiącem promocji będzie już niepełny miesiąc otwarcia konta:

W ramach Sprzedaży premiowej Bank wypłaca Kieszonkowe przez 6 miesięcy od otwarcia Konta.

Wypłata premii w wysokości 25 zł nastąpi do 10. dnia kolejnego miesiąca. Łącznie nasze dziecko może zgarnąć 150 zł.

Ile kosztuje Konto Maksymalne?

Konto Maksymalne to rachunek bezwarunkowo darmowy. Oznacza to, że bank za jego prowadzenie nie pobiera ani grosza niezależnie od naszej aktywności (lub jej braku). Osoby młode nie zapłacą również nic za kartę debetową – jest ona darmowa do ukończenia 26. roku życia. Gratis otrzymujemy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. Nic, tylko korzystać. Za darmo :)

Szczegóły promocji w regulaminie.