Wystartowała kolejna promocja premiująca założenie konta firmowego w PKO BP. Tym razem za spełnienie prostych warunków otrzymamy kartę podarunkową do wykorzystania na stacjach Orlen o wartości 150 zł.

150 zł na Orlen za założenie PKO Konta Firmowego

Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym PKO Banku Polskiego względem numeru NIP. Na szczęście wykluczeni są tylko obecni posiadacze rachunków firmowych:

Z Promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy identyfikowani wg numeru NIP, którzy na dzień rozpoczęcia okresu promocji posiadali już w Banku otwarty rachunek bieżący.

Same warunki promocji są banalnie proste. Wystarczy, że w okresie promocji (od 15.07 do 11.09 oraz 1.11 do 31.12) złożymy promocyjny wniosek o konto firmowe wraz z kartą debetową MasterCard i zaakceptujemy regulamin promocji. Drugim krokiem będzie łączne wydanie min. 200 zł kartą debetową w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy. Istotne, aby transakcje zostały zaksięgowane w tym terminie, dlatego realnie trzeba je wykonać w nieco krótszym czasie.

To tyle! Bank wyśle nam kartę podarunkową do wykorzystania na stacjach Orlen w terminie 30 dni od końca miesiąca kalendarzowego, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Na koniec warto dodać, że pula nagród wynosi 3500 sztuk w I etapie promocji (15.07 – 11.09) oraz 2000 sztuk w II etapie (1.11 – 31.12). Osobiście jednak nie obawiałbym się wyczerpania puli nagród – z doświadczenia wiem, że ilość voucherów wygląda dość rozsądnie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje PKO Konto Firmowe?

Pierwsze 6 miesięcy prowadzenia konta jest darmowe, pod warunkiem prowadzenia działalności gospodarczej krócej, niż 12 miesięcy. Później zapłacić możemy aż 25 zł, ale z opłat można być zwolnionym – po wykonaniu przelewu do ZUS oraz wydaniu 500 zł kartą.

Jeśli chodzi o kartę debetową – nie ma opłat miesięcznych, jednak jest opłata roczna. W pierwszym okresie nie płacimy nic (0 zł za wydanie karty), a od drugiego roku – 30 zł, co daje średnio 2,5 zł miesięcznie. Oczywiście z karty możemy zrezygnować, ale wtedy i tak zapłacimy 25 zł miesięcznie.

Jeśli chodzi o przelewy (często płatne przy rachunkach firmowych) – tu pierwsze 30 przelewów miesięcznie mamy za darmo, a kolejne – za 1 zł za sztukę.