Kto z was jeszcze nie ma jednego z najlepszych kont na rynku, czyli Konta 360° Banku Millennium? Właśnie ruszyła kolejna promocja, dzięki której zgarniemy 150 zł za jego założenie. Tym razem premia nie jest jednak wypłacana w bonach, ale w najcenniejszej walucie – czyli gotówce :)

150 zł za założenie Konta 360 i pobranie aplikacji Goodie

Premia za pobranie aplikacji Goodie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie dysponowała jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako posiadacz, współposiadacz czy przedstawiciel ustawowy po 1.04.2015. Bank zaznacza tu, że posiadanie rachunku technicznego czy nawet karty prepaid wyklucza z promocji. Wyklucza nawet fakt złożenia wniosku kilka dni przed startem promocji, który jest w trakcie procesowania.

Co, jeśli spełniamy te warunki i nie mieliśmy żadnego kontaktu z bankiem przez ostatnie 2,5 roku? Na szczęście dalej jest już znacznie łatwiej. Bank wymaga od nas, aby do dnia 20.12.2017 złożyć wniosek o Konto 360° lub
Konto 360° Student wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji.
Samo podpisanie umowy (poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku) musi się odbyć do końca roku. W tym samym terminie musimy również pobrać aplikację mobilną Goodie oraz zarejestrować się w niej używając tego samego adresu mailowego, co we wniosku o konto. Aplikacja nie może zostać odinstalowana do końca trwania promocji.

150 zł za spełnienie warunku… bezpłatności konta

Co dalej? Ostatni warunek promocji jest o tyle fajny, że pokrywa się z warunkiem zwalniającym z opłaty za konto. Wystarczy, że zarówno w styczniu, jak i lutym 2018 na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonamy co najmniej jedność płatność bezgotówkową BLIKiem lub kartą (w każdym z miesięcy). Ja sam, jako posiadacz tego konta, mam ustawione zlecenie stałe przelewu 1000 zł ze swojego konta w innym banku, a operację kartą wykonuję przy okazji drobnych zakupów (jak płacę za coś kilka zł, to automatycznie używam karty Millennium).

I to tyle! Bank wypłaci nam 150 zł premii do 14.03.2018, o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunku. No i aplikacji Goodie :)

Szczegóły w regulaminie promocji.

Opinie o Koncie 360°

Konto 360° to, moim zdaniem, jeden z najlepszych rachunków na rynku. Po pierwsze, bank stawia bardzo uczciwe warunki zwalniające z opłat. Wpływ 1000 zł (może być z własnego konta w inny banku) i jedna transakcja kartą nie powinny sprawić nikomu trudności. W zamian otrzymujemy również darmowe wypłaty z bankomatów. Co ciekawe dla Konta 360° Student (dla osób do 26. roku życia) warunki są jeszcze prostsze – nie trzeba zapewniać wpływu, wystarczy 1 transakcja miesięcznie :)

Drugą zaletą konta w Banku Millennium jest nowoczesna bankowość internetowa i mobilna. Nie kojarzę zbyt wielu awarii, wszystko jest przejrzyste, a na dodatek możemy skorzystać z takich usług jak BLIK czy np. rejestracja numeru prepaid online. Brakuje chyba tylko Android Pay.

Wreszcie trzecia zaleta, z której osobiście korzystam dość intensywnie, to dobra oferta oszczędnościowa. Bank Millennium jako jeden z nielicznych pozwala na cykliczne korzystanie z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (obecnie 2,5% do 100 000 zł) oraz z lokaty mobilnej (2,5% po skorzystaniu z rozszerzonej rzeczywistości do 10 000 zł).