Ruszyła promocja BGŻ BNP Paribas dedykowana osobom młodym. W zamian za założenie Konta Maksymalnego możemy zyskać 150 zł w postaci bonów do H&M. A jeśli konto założymy do końca sierpnia, to dodatkowo zyskamy nawet 300 zł w formie zwrotu za transakcje kartą! :)

150 zł za założenie Konta Maksymalnego

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji konieczne jest bycie nowym klientem banku, co oznacza nieposiadanie żadnego konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas przez 24 miesiące przed datą złożenia wniosku. Oprócz tego wymagany jest wiek od 18 do 26 lat, a dokładniej: nieukończenie 26 lat na dzień 31 października.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, złożymy wniosek o Konto Maksymalne z kartą debetową i podpiszemy umowę z bankiem. Oprócz tego wymagane jest zalogowanie się do bankowości internetowej oraz dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą – najpóźniej do 31.10. Jeśli będziemy posiadaczem konta i karty na dzień 16.11, to dzień później bank przekaże nam SMSem kod rabatowy do H&M o wartości 50 zł.

A jak zdobyć pozostałą stówkę? Wystraczy, że w listopadzie oraz grudniu dokonamy po 5 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty). Nagrodę za spełnienie warunków w listopadzie otrzymamy do 19 grudnia, a za spełnienie warunków w grudniu – do 18 stycznia. Oczywiście jeśli ciągle będziemy posiadaczami konta i karty :)

Na użycie kodów mamy sporo czasu – ich ważność to koniec października 2019.

Promocja „Zakupy z kontem” trwa do końca września lub do wyczerpania puli 2500 promocyjnych kont.

Dodatowe 300 zł w promocji moneyback

Oprócz powyższej oferty z premią na start BGŻ BNP Paribas oferuje jeszcze dodatkową promocję ze zwrotami za transakcje kartą. Aby z niej skorzystać trzeba jednak podpisać umowę o konto najpóźniej do końca sierpnia. Biorąć pod uwagę fakt, że procesowanie wniosku może trwać kilka dni – warto się pośpieszyć i złożyć wniosek wcześniej – tak, aby umowę podpisać na czas.

Promocja moneyback polega na przyznawaniu nam comiesięcznych premii za transakcje kartą w wysokości 2% ich wartości. Maksymalna wysokość premii to 25 zł miesięcznie, co daje nawet 300 zł rocznie. Aby skorzystać z promocji trzeba jednak spełnić dodatkowy warunek – wyrazić zgody na marketing.

Po szczegóły zapraszam do dokładnego prześwietlenia oferty moneyback, które sporządziłem w maju.

Ile kosztuje Konto Maksymalne?

Konto Maksymalne jest kontem darmowym bez spełniania dodatkowych warunków. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową (i to aż 12 zł), jednak bank zwalnia nas z opłaty jeśli wydamy kartą min. 300 zł miesięcznie lub… mamy mniej, niż 26 lat. W zamian otrzymujemy możliwość darmowych wypłat za wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.