Trwa druga edycja promocji „150 zł na dzień dobry” prowadzonej przez Bank Zachodni WBK. W zamian za otwarcie konta osobistego oraz wyrobienie dowolnej karty kredytowej banku zgarnąć możemy 150 zł. Oczywiście jeśli jesteśmy nowym klientem BZWBK.

150 zł na dzień dobry od BZWBK

150 zł na dzień dobry dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy zaliczać się do grupy:

[uczestnicy] w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego w PLN (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy)

w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej

Jeśli spełniamy te warunki, to do 28.02.2017 musimy złożyć wniosek o konto osobiste, a najpóźniej w kolejnym miesiącu po zawarciu umowy o konto złożyć musimy wniosek o kartę kredytową, który zostanie rozpatrzony pozytywnie. Nie ma znaczenia, czy wniosek zostanie złożony poprzez internet, infolinię czy oddział banku.

Sam warunek wypłaty tytułowej premii w wysokości 150 zł jest dość prosty:

[uczestnik] w miesiącu wydania karty i/lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Karty kredytowej, dokonają łącznie minimum 5 Transakcji bezgotówkowych główną Kartą kredytową

150 zł również dla uczestników ostatnich promocji?

Haczyki? Po pierwsze bank wymaga od nas wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Po drugie nie pozwala łączyć promocji z ofertami:

  • Karta Kredytowa na Start,
  • Promocja dla klientów NC+ KONTO,
  • Promocja dla klientów NC+ KARTA,
  • Promocja sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla uczestników Programu Lojalnościowego Cinema City Unlimited edycja 2

Warto tu jednak zauważyć, że bank nie wyklucza obecnych uczestników promocji organizowanych przez Money (100 zł premii) oraz Agorę (120 zł premii). Jeśli więc bierzecie w nich udział – teoretycznie domawiając teraz kartę kredytową powinniście się móc załapać na 150 zł premii! Od razu jednak zaznaczę, że być może konieczna będzie reklamacja.

Kiedy nastąpi wypłata nagród? Zgodnie z regulaminem:

do końca 4-tego miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Kart kredytowej. Nagroda zostanie przekazana na rachunek Konta osobistego otwartego w tej Promocji.

Jaką kartę kredytową wybrać?

Jeśli chodzi o konto osobiste, to najtańszym wyborem będzie Konto Godne Polecenia lub darmowe Konto<20 dla osób młodych. W przypadku konta „dla dorosłych” zapłacić możemy za korzystanie z karty debetowej (samo konto jest prowadzone bezpłatnie), ale spełnienie warunków promocji, czyli wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych, zwalania z opłaty.

W przypadku karty kredytowej prawdopodobnie najlepszym wyborem będzie jeden z najtańszych i najmniej prestiżowych plastików. W pierwszym roku, niezależnie od wyboru karty, wykonanie nią 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 miesięcy zwolni z opłat. W kolejnych latach wykonanie 5 transakcji miesięcznie zwolni z opłaty miesięcznej (6 zł). Oczywiście nie mamy wtedy obowiązku posiadania karty – możemy zgarnąć premię i ją zamknąć.

Czy to się opłaca? Osobiście uważam, że pakiet konto + karta kredytowa powinien nam dać nieco większy zysk, niż 150 zł – w końcu niedawno do zgarnięcia było 120 zł za sam rachunek osobisty. Jeśli jednak połączymy promocję z jedną z ostatnich akcji „niezabronionych”, to dodatkowa, łatwa premia powinna być całkiem dobrym pretekstem do wyrobienia kredytówki. Ale jeszcze raz uprzedzam, że premia może nie zostać naliczona automatycznie.