Wystartowała niesamowicie prosta promocja dla klientów firmowych mBanku. Nie dość, że 150 zł można zgarnąć za wykonanie transakcji kartą i przelew do ZUS, to na dodatek bank bardzo korzystnie definiuje nowego klienta. Wystarczy nie mieć konta firmowego w mBanku od kilku dni! :-)

150 zł premii za załozenie mBiznes konta Standard
Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą, który nie posiadał żadnego aktywnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP na dzień 31.10.2017. Oznacza to, że osoby, które zamknęły konto firmowe np. miesiąc temu nie są wykluczone z tej promocji i jak najbardziej mogą zgarnąć 150 zł premii :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o mBiznes konto Standard wraz z kartą debetową oraz podpiszemy umowę najpóźniej do końca listopada. Warto to podkreślić – umowa ma zostać podpisana w listopadzie. Warto więc się śpieszyć!

Kolejnym krokiem po aktywacji konta będzie spełnienie dwóch prostych warunków w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy:

  • dokonanie płatności składki ZUS na kwotę min. 250 zł
  • dokonanie płatności kartą (na dowolną kwotę)

To tyle! Bank wypłaci nam 150 zł premii do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oprócz tego zyskamy jednak znacznie więcej przywilejów:

  • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
  • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
  • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK przez 24 miesiące
  • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Na koniec przypomnę, że ponieważ promocja dotyczy kont firmowych, to nie ma zastosowania zwolnienie z podatku dochodowego (jak w promocjach dla klientów indywidualnych). Z tego też względu premię musimy wykazać jako nasz przychód i zapłacić ewentualny podatek dochodowy.

Szczegóły w regulaminie.