Wystartowała bardzo dobra promocja Getin Banku dla osób, które szukają miejsca na ulokowanie nawet 100 000 zł. W zamian za spełnienie relatywnie prostych warunków zyskać możemy 2,5% w skali roku przez okres 122 dni od założenia konta. Co ciekawe promocja dostępna jest nie tylko dla nowych klientów!

2,5% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

Do 2,5% dla nowych klientów

Aby zdobyć 2,5% należy być (nie do końca) nowym klientem Getin Banku. W przypadku tej promocji „nowy klient” to taka osoba, która nie posiadała żadnego produktu w Getin Banku po 1.01.2016. Oznacza to, że odpadają nie tylko osoby, które posiadały konto osobiste czy kartę kredytową, ale również osoby lokujące w Getinie swoje środki.

Co dalej? Jeśli spełniamy powyższy warunek, to musimy podpisać umowę o konto oszczędnościowe do 31.05.2017, wybierając przy tym wyciąg w formie elektronicznej i wyrażając wszystkie zgody marketingowe. Oprócz tego bank wymaga również założenia lub posiadania dowolnego konta osobistego (bez karty debetowej prowadzenie będzie darmowe).

Co, jeśli z jakichś powodów nie chcemy zakładać konta osobistego? Bank przewidział taką możliwość i również przygotował podwyższone oprocentowanie – zamiast 2,5% zarobimy wtedy 2,1%.

Do 2,2% dla obecnych klientów

Co ciekawe Getin przygotował podwyższone oprocentowanie również dla obecnych klientów – czyli takich osób, które nie posiadały konta oszczędnościowego w Getin Banku od 1.01.2016 (ale miały w tym czasie inne produkty). Jeśli spełniamy ten warunek, to do zdobycia mamy 2,2% lub 1,6%.

2,2% zdobędziemy na identycznych zasadach jak nowi klienci – wystarczy, że założymy/posiadamy konto osobiste oraz podpiszemy umowę o konto oszczędnościowe do 31.05.2017 wybierając wyciąg elektroniczny i wyrażając zgody marketingowe.

1,6% zyskamy bez zakładania konta osobistego, choć to już jest na tyle słabe oprocentowanie, że osobiście radziłbym skorzystać z innych ofert (o kilku pisałem podczas ostatniego przeglądu lokat).

Szczegóły w regulaminie promocji.