Ruszyła prosta promocja dla obecnych klientów PKO BP i Inteligo, którzy nie korzystali jeszcze BLIKa. W zamian za wykonanie dwóch transakcji przez aplikację mobilną IKO zyskać możemy 20 zł premii :)

20 zł za transakcje IKO w PKO BP i Inteligo

Dwudziestka z IKO

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim lub Inteligo, który do tej pory nie wykonywał żadnych operacji potwierdzanych kodem BLIK (przelewów na telefon, wpłat we wpłatomacie, wypłat z bankomatów, płatności w sklepach). Oprócz tego wymagane jest wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że wykonamy min. dwie operacje mobilne o łącznej wartości min. 50 zł. Do wyboru mamy:

  • Wypłatę gotówki z bankomatu kodem BLIK
  • Płatność kodem BLIK w sklepach tradycyjnych
  • Przelew na telefon
  • Płatność kodem BLIK w internecie
  • Wpłatę gotówki we wpłatomacie PKO Banku Polskiego kodem BLIK

Na wykonanie transakcji mamy czas od 29.09 do 31.10.2017. Pula nagród, czyli premii o wartości 20 zł, wynosi 7500 sztuk. Bank przekaże nam premię przelewem na rachunek w ciągu 14 dni od daty zakończenia promocji (lub wyczerpania premii).

Szczegóły w regulaminie (tu dla kont Inteligo).