Świetna promocja sieci sklepów Żabka i firmie Google! W zamian za zarejestrowanie nowego konta w aplikacji Android Pay zyskać możemy kod rabatowy o wartości 20 zł na dowolne zakupy :)

20 zł na zakupy w Żabce z Android Pay

Aby skorzystać z promocji należy być nowym użytkownikiem Android Pay – osobą, która do 12 lipca 2017 nie wykonała żadnej transakcji Android Pay. Regulamin zaznacza jednak, że w promocji mogą wziąć również udział osoby, które dostały notyfikację lub zaproszenie mailowe do promocji – najprawdopodobniej chodzi o nieaktywnych użytkowników.

Co należy zrobić, aby odebrać bon? Najzwyczajniej w świecie pobrać aplikację Android Pay ze sklepu Google Pay, dodać kartę płatniczą oraz wpisać kod promocyjny w menu aplikacji o treści: ANDROID20.

Otrzymaną kartę podarunkową będziemy mogli wykorzystać do 5 października 2017 skanując jej kod w sklepie Żabka lub Freshmarket. Najprawdopodobniej za zakupy będziemy mogli zapłacić już w dowolny sposób.

W promocji obowiązuje limit 25 000 kodów. Warto się śpieszyć, bo bony rozejdą się pewnie w dość szybkim tempie. Gdyby tak jednak nie było, to promocja skończy się 5 września.

Szczegóły promocji w regulaminie oraz na dedykowanej podstronie promocji. Dajcie koniecznie znać jak przebiegł cały proces!