Ruszyła świetna promocja Idea Banku, dzięki której za założenie najlepszej na rynku Lokaty Happy zgarniemy bon do wykorzystania w serwisie fly.pl o wartości… 200 zł!

Bon fly.pl o wartości 200 zł za założenie Lokaty Happy w promocji Happy Wakacje

Promocja „Happy Wakacje”

Aby skorzystać z promocji należy być całkowicie nowym klientem Idea Banku – czyli takim, który nigdy nawet nie wnioskował o żaden produkt Idea Banku (w tym również Lion’s Banku). Odpadają więc wszystkie osoby, których PESEL trafił już w ręce firmy – nawet, jeśli ostatecznie nie podpisały umowy o żaden produkt. Jeśli złożyliście już inny wniosek, to jego anulowanie nic nie da – nawet, jeśli lokata nie została opłacona.

Jeśli jednak zaliczamy się do grona szczęśliwców, którzy są dla Idea Banku całkowicie nowi, to wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o lokatę. Uwaga: oferta dostępna jest do odwołania (ale nie krócej, niż do 8.07). Na opłacenie lokaty mamy 5 dni.

Aktualizacja: oferta została zakończona.

Jakie są warunki otrzymania bonu? Po założeniu lokaty należy ją utrzymać do końca miesiąca kalendarzowego (choć najbardziej opłacalne będzie trzymanie jej do samego końca). Jeśli warunek spełnimy, to do 10. dnia kolejnego miesiąca trafi doleci do nas kod do wykorzysta na wczasy.fly.pl.

Bon może być zrealizowany przy zakupie usług turystycznych, pakietów lotniczych (wycieczki lotnicze) znajdujących się w ofercie FLY […] Okres ważności Bonu ustala się na dzień 30.06.2018 r

Co trzeba wiedzieć o samej Lokacie Happy? Zależnie od wybranego wariantu zarobimy na niej 3% (1 miesiąc), 3.5% (3 miesiące) lub 4% (2 miesiące) w skali roku. Ponieważ na lokacie możemy ulokować od 500 do 10 000 zł, to maksymalne odsetki po 2 miesiącach wyniosą 54 zł netto w skali roku, a po 3 miesiącach – nieco ponad 70 zł netto. Inwestując więc 10 000 zł możemy zyskać w teorii jakieś 270 zł w 3 miesiące, co przekłada się na 10,8% w skali roku. Netto :)

200 zł również za Lokaty Happy Pro i Plus

Co ciekawe tym razem bank pozwala również na skorzystanie z alternatywnych wersji Lokaty Happy, czyli Happy Pro lub Happy Plus. Tam do zgarnięcia mamy dokładnie tyle samo na takich samych zasadach, jednak kwoty maksymalne i oprocentowanie lokat są inne.

3% do 25 000 zł zgarniemy na Lokacie Happy Pro, natomiast 2,5% do 100 000 zł – na Lokacie Happy Plus. Oczywiście możemy skorzystać z tylko jednej oferty.