Premia za wyrobienie karty kredytowej w Banku Millennium powraca! Tym razem klienci banku mogą zgarnąć 200 zł w formie kodu rabatowego na Zalando. Nowa promocja jest jednak bardziej ograniczona, niż jej ubiegłoroczna, rekordowa edycja.

200 zł do Zalando za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium

200 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Banku Millennium od 1.01.2016. Oznacza to, że wykluczeni są uczestnicy ubiegłorocznej, podobnej promocji. Posiadanie konta osobistego oczywiście nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożymy wniosek o dowolną kartę kredytową MasterCard poprzez bankowość elektroniczną Millenet. Warto się śpieszyć, bo choć promocja trwa do końca listopada, to obowiązuje pula 800 nagród – kto pierwszy, ten lepszy!

Same warunki promocji są niesamowicie proste. Aby zgarnąć tytułową nagrodę wystarczy wykonać minimum 5 transakcji kartą. Mamy na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Generalnie zapłacenie kilkukrotnie za zakupy pozwoli nam spełnić warunki :)

To tyle! Nagroda w postaci kodu o wartości 200 zł do wykorzystania na Zalando zostanie przekazana SMSem do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście pod warunkiem, że do tej pory nie złożymy wypowiedzenia karty :)

Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko raz. Co ciekawe karta upominkowa Zalando będzie ważna bezterminowo. Szczegóły w regulaminie promocji.

Ile kosztuje karta kredytowa w Banku Millennium?

W ofercie Banku Millennium dostępnych jest kilka typów kart kredytowych MasterCard. Najpopularniejsze z nich to karty Impresja (dające 5% moneybacku w niektórych sklepach) oraz „zwykłe” kredytówki Visa lub MasterCard. Ile za nie zapłacimy? Bank wycenia je odpowiednio na 7,99 zł lub 4,99 zł miesięcznie, jednak w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie karty nie kosztują ani grosza. Zasada ta dotyczy też bardziej prestiżowych kart Gold czy Platinum.

PS. Nie masz dostępu do bankowości elektronicznej Banku Millennium? Załóż Konto 360° i ciesz się m.in. świetnym kontem oszczędnościowym 2,5% do 100 000 zł :)