Trwa kolejna promocja Eurobanku stworzona we współpracy z inną firmą. Tym razem zyskać mogą klienci Virgin Mobile. W zamian za założenie konta osobistego do zgarnięcia mają nawet 240 zł.

240 zł dla klientów Virgin Mobile od Eurobanku

12 miesięczna karencja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli taki, który w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie był posiadaczem lub współposiadaczem konta w Eurobanku. Oprócz tego klient ten musi być abonentem Virgin Mobile.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji lub w placówce (do 31.03.2017) oraz zawrzeć umowę konta Active lub Presige (do 14.04.2017, o ile wniosek składamy internetowo).

20 zł za doładowanie i 3 transakcje

Dalsze warunki promocji są bardzo podobne do poprzednich ofert Eurobanku. W zamian za doładowanie konta Virgin Mobile łączną kwotą min. 19 zł za pośrednictwem eurobank online, aplikacji mobilnej banku lub płacąc kartą debetową banku zyskać możemy 20 zł zwrotu. Ważne jednak, aby w danym miesiącu wykonać również co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 50 zł oraz posiadać aktywny dostęp do bankowości elektronicznej i kartę.

Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bank zobowiązuje się do wypłat przez 12 miesięcy od zawarcia umowy o konto.

Brak opłat gratis

Oprócz powyższego zwrotu otrzymujemy również: brak opłaty miesięcznej za prowadzenie konta, zwrot opłaty miesięcznej za kartę (przez okres jednego roku) oraz ewentualny zwrot prowizji za udzielenie limitu w koncie.

Szczegóły promocji w regulaminie.