Choć mBank oferuje w tej chwili nawet 650 zł za otwarcie swojego rachunku, to kilka dni temu wystartował kolejna promocja ze znacznie skromniejszym zwrotem. W zamian za dokonywanie zakupów na stronie merlin.pl możemy zgarnąć 8 x 25 zł premii.

25 zł miesięcznie za założenie eKonta w mBanku

Zwrot za zakupy na Merlin.pl

Promocja „Zakupy na Merlin.pl z eKontem” przeznaczona jest dla osób, które nie miały rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku (o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017) od 1.01.2016. Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne eKonto z taryfą standard na dedykowanej strony promocji. Istotne również, aby wyrazić zgodę na uruchomienie mOkazji w systemie transakcyjnym.

Same zasady korzystania z promocji są dość proste. Po podpisaniu umowy bank będzie nam uruchamiał co miesiąc jedną mOkazje pozwalającą na zwrot 25 zł za wykonanie zakupów na merlin.pl o wartości min. 25 zł. Ważne, aby zakupy zostały opłacone mTransferem z konta lub naszą kartą debetową. Łącznie do zyskania mamy 200 zł zwrotów co oznacza, że mOkazjie uruchamiane będą przez 8 kolejnych miesięcy.

Promocja trwa do końca sierpnia, jednak zgodnie z regulaminem pula promocyjnych wniosków wynosi 2000 sztuk. Bank zastrzega, że poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji. Mocno się jednak zdziwię, jeśli pula faktycznie się skończy – w końcu po co się ograniczać do zakupów w jednym sklepie, skoro w „konkurencyjnej” promocji mBank płaci za każde zakupy? I to nawet 650 zł :)