Ruszyła świetna promocja Orange Finanse dla… obecnych klientów. W zamian za założenie promocyjnego konta oszczędnościowego zgarnąć możemy oprocentowanie 3,5% dla kwoty do 10 000 zł!

3,5% na koncie oszczędnościowym Orange Finanse dla obecnych klientów

Wysoki zysk z oszczędności w Orange Finanse

Aby skorzystać z promocji należy złożyć dedykowany promocyjny wniosek o otwarcie konta oszczędnościowego, który zostanie udostępniony w serwisie transakcyjnym banku. Ciężko powiedzieć, czy każdy ma możliwość założenia takiego konta. Warto to sprawdzić w „ofercie dla ciebie”, w sekcji oszczędności. Jeśli dostępna będzie oferta specjalna rachunku, to na skorzystanie z niej będziemy mieć czas do końca roku.

Same zasady promocji są bardzo proste. Bank przyzna nam oprocentowanie promocyjne w wysokości 3,5% w skali roku pod warunkiem:

wykonania w okresie od dnia przystąpienia do Promocji do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po przystąpieniu Uczestnika Promocji do Promocji Płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 PLN.

Jako płatności bezgotówkowe rozumiemy tu transakcje kartą, BLIKiem lub płatności zbliżeniowe telefonem zaksięgowane w tym samym okresie. Bank jednak zaznacza, że:

Płatnością bezgotówkową nie jest zapłata za towary lub usługi bez fizycznego okazania karty, tj. transakcja dokonana przez telefon, Internet lub zamówienie pocztowe, oraz płatności kartą w ramach usługi Płacę z Orange, z włączeniem transakcji typu Quasi Cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe) oraz przelewu realizowanego z karty kredytowej (nie dotyczy transakcji BLIK lub płatności zbliżeniowych telefonem.

Choć do promocji można przystępować do końca roku, to oprocentowanie 3,5% dostępne będzie przez 6 miesięcy od dnia założenia konta. Powyżej kwoty 10 000 zł zarobimy już standardowo.

Szczegóły promocji w regulaminie.