Lokaty z oprocentowanie 3% i bez haczyków powracają! Właśnie do oferty Idea Banku trafiła Lokata Tylko Teraz, której oprocentowanie wynosi dokładnie 3% w skali roku :)

Lokata Tylko Teraz - 3% w skali roku w Idea Banku
Aby skorzystać z Lokaty Tylko Teraz należy złożyć o nią wniosek poprzez bankowość internetową Idea Cloud, który ważny będzie 2 dni. Oznacza to, że składając wniosek np. w czwartek powinniśmy opłacić lokatę najpóźniej w sobotę. Lokata dostępna jest dla kwot od 500 zł do 1 mln zł, a lokat możemy zakładać dowolną ilość. Czas trwania lokaty to 1 lub 3 miesiące. Nie ma obowiązku posiadania konta w banku!

Standardowo nie jest znany czas trwania lokaty. Zniknie z oferty, kiedy ten nazbiera odpowiednią ilość pieniędzy – zazwyczaj trwa to ok. 3-7 dni.

Co, jeśli nie mamy dostępu do bankowości internetowej Idea Banku, a chcemy skorzystać z lokaty? Generalnie dostęp uzyskamy składając wniosek o dowolny produkt banku. Najbardziej opłacalne jest więc zawnioskowanie o Lokatę Happy z oprocentowaniem 4%, która dostępna jest jedynie dla nowych klientów według numeru PESEL. Na lokatę wrzucamy maksymalnie 10 000 zł, a nadwyżkę lokujemy na Lokacie Tylko Teraz :)