Ruszyła prosta promocja dla użytkowników Android Pay, którzy korzystają z kart Banku Zachodniego WBK. W zamian za wykonanie 5 transakcji zyskać możemy kartę podarunkową o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepach Żabka i Freshmarket :)

Android Pay
Aby skorzystać z promocji należy być klientem Banku Zachodniego WBK, który dodał swoją kartę płatniczą do aplikacji Android Pay. Oprócz tego należy zatwierdzić zaproszenie, które się pojawi po odpaleniu aplikacji, albo wpisać kod rabatowy BZWBK30 w odpowiedniej sekcji.

Co dalej? Aby zgarnąć tytułowy kupon wystarczy wykonać 5 płatności przy użyciu usługi. Możemy tego dokonać w sklepach (płacąc telefonem zbliżeniowo) albo w aplikacjach mobilnych – jeśli jest dostępna taka metoda (np. na Allegro).

Czas na wykonanie transakcji mamy przez 28 dni od przystąpienia do promocji. Bank zastrzega jednak, że płatności muszą zostać wykonane w 5-minutowych odstępach czasowych i nie mogą dotyczyć wyrobów tytoniowych oraz alkoholowych.

Jeden użytkownik aplikacji może otrzymać maksymalnie jedną kartę podarunkową. Będzie z niej można skorzystać w dowolnych sklepach Żabka lub Freshmarket do 31.01.2018.

Promocja trwa od 23.10 do 31.12.2017 lub do wyczerpania puli 27 000 kart. Warto więc się umiarkowanie śpieszyć ;-)

Szczegóły w regulaminie.