Wystartowała kolejna promocja Nest Banku. Tym razem premiowani są nowi klienci firmowi, którzy za założenie BIZnest Konta mogą zgarnąć 300 zł premii w postaci karty podarunkowej Orlen. Na dodatek warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia, dlatego coś czuję, że promocja znów rozejdzie się jak świeże bułeczki :)

Karty podarunkowe o wartości 300 zł na Orlen za założenie BIZnest Konta

BIZnest konto z premią dla nowych klientów firmowych

Aby skorzystać z promocji „Paliwo dla Twojego biznesu” należy być nowym klientem biznesowym Nest Banku. Wykluczeni są:

Przedsiębiorcy, którzy na dzień złożenia Wniosku posiadają lub posiadali rachunek rozliczeniowy oferowany przez Organizatora(działającego zarówno pod obecną marką Nest Bank jak i pod wcześniejszymi markami Organizatora), jak również którzy złożyli wniosek o taki rachunek, będący w trakcie rozpatrywania przez Organizatora.

Weryfikacja odbywa się po numerze NIP przedsiębiorcy, więc posiadacze kont osobistych Nest Banku również mogą wziąć udział w promocji (co dodatkowo potwierdziliśmy w banku). Ważne tylko, aby przedsiębiorca był osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą (przykładowo spółki prawa handlowego są wykluczone).

Jeśli spełniamy te warunki, to wystarczy, że złożymy wniosek o BIZnest Konto z dedykowanej strony promocji. Istotne, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz zgodę na kontaktowanie się telefoniczne lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej w celach marketingowych (w szczególności SMS lub e-mail). Zgody nie mogą zostać cofnięte do momentu uzyskania prawa do karty upominkowej.

Co ciekawe konto można założyć przelewem (również z konta osobistego, o ile konto zostało potwierdzone i dane adresowe się zgadzają).

Łatwe 150 zł na start

No właśnie, a jak zdobyć tytułową kartę? Karta upominkowa o wartości 150 zł do wykorzystania na stacjach Orlen oraz Bliska zostanie przekazana tym przedsiębiorcom, którzy:

  • zawrą umowę na postawie złożonego wniosku promocyjnego,
  • zalogują się do bankowości internetowej Nest Banku na swoje nowo-otwarte BIZnest Konto nie później niż w okresie 30 dni od zawarcia umowy,
  • dokonają płatności zaliczki na podatek dochodowy do właściwego Urzędu Skarbowego oraz zapewnią wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł najpóźniej w następnym miesiącu po otwarciu rachunku

Karta upominkowa zostanie przekazana w terminie 14 dni roboczych po upływie miesiąca spełnienia warunków promocji. Jako przedsiębiorcy będziemy musieli ją samodzielnie rozliczyć jako przychód dodatkowy (czyli, w większości wypadków, zapłacić 18% podatku).

Warto tu jeszcze dodać, że w promocja trwa do 8.05.2017, ale jeśli wyczerpana zostanie pula nagród (500 sztuk), to przyjmowanie wniosków zostanie zakończone wcześniej.

3 x 50 zł za bycie aktywnym

Jeśli załapiemy się na pierwszą premię, to bank pozwoli nam na zdobycie nagród dodatkowych: kolejnych doładowań karty upominkowej o wartości 50 zł (per doładowanie) w 3 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu spełnienia pierwszego warunku. Jakie warunki trzeba spełnić? Te same, co poprzednio, czyli dokonanie płatności zaliczki na podatek dochodowy oraz zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł. Oczywiście nie możemy również cofnąć zgód, wyrażonych podczas zakładania konta.

Nagroda w postaci doładowania otrzymanej wcześniej karty podarunkowej nastąpi w ciągu 14 dni po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Łączna maksymalna kwota, którą możemy uzyskać, to 150 + 3 x 50 = 300 zł. Karta upominkowa będzie ważna 2 lata od daty wskazanej na liście przewodnim dołączonym do karty.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje BIZnest konto?

Nest Bank jest znany z tego, że w zasadzie jako jedyny bank nie pobiera żadnych opłat za obsługę rachunków indywidualnych. Dobra wiadomość jest taka, że identycznie jest z kontem firmowym – nie zapłacimy ani za prowadzenie rachunku, ani za obsługę karty debetowej (która nie jest potrzebna w promocji), ani za ewentualne wypłaty z bankomatów. Wszystko mamy za zero, bez dodatkowych warunków. BIZnest Konto jest więc bardzo dobrym rachunkiem na dłużej – nie musimy się martwić o niepotrzebne koszty.

Istotny jest tylko fakt, że w ramach jednej umowy ramowej klient może zamówić tylko jedną darmową kartę płatniczą. Choć prowadzenie karty jest darmowe, to wydanie drugiej i kolejnej karty kosztuje 25 zł. Według konsultanta na infolinii konto firmowe i konto osobiste określa jedna umowa ramowa, dlatego jeśli macie już kartę do konta osobistego – nie wyrabiajcie kolejnej do konta firmowego, jeśli nie musicie. Możecie za to zapłacić!