Wystartowała kolejna promocja darmowego Konta Optymalnego. Tym razem w zamian za założenie rachunku zgarnąć możemy 110 zł premii w gotówce. A dodatkowo do 300 zł w formie comiesięcznych zwrotów :)

Do 410 zł premii za założenie Konta Optymalnego

110 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem BGŻ BNP Paribas. Na szczęście w przypadku tej promocji warunek nowego klienta jest dość prosty – uczestnikiem może być osoba, która:

w okresie od dnia 20 grudnia 2016 roku do dnia 19 czerwca 2017 roku […] nie był posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas

Warto tu zaznaczyć, że osoby posiadające konto oszczędnościowe BGŻOptima mogą wziąć udział w promocji – tam obowiązuje inna umowa ramowa, a sam rachunek nie jest kontem osobistym.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku.

Czas na rejestrację w promocji mamy do 17 lipca 2017, natomiast na podpisanie umowy – do końca lipca. W promocji istnieje jednak limit 1000 rejestracji, dlatego warto się śpieszyć – po przekroczeniu puli możliwość składania wniosków zostanie zablokowana! A patrząc na poprzednią promocję z premią pieniężną można wnioskować, że nastąpi to relatywnie szybko :)

Co dalej? Po podpisaniu umowy (za pomocą kuriera) konieczne będzie spełnienie dwóch warunków w trzech kolejnych miesiącach. Aby więc zdobyć tytułowe 110 zł należy zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł w sierpniu, wrześniu oraz październiku (np. z własnego konta w innym banku) oraz dokonać transakcji kartą na kwotę min. 300 zł w każdym z tych miesięcy.

To tyle! Premia zostanie wypłacona do 30 listopada, ale pod pewnym warunkiem – do 25 października otrzymamy od organizatora maila z prośbą o podanie danych do odbioru premii – chodzi tu oczywiście o podanie numeru aktywnego Konta Optymalnego. Będziemy mieli na to czas do 15 listopada.

Dodatkowe 300 zł w postaci zwrotów

Oprócz premii na start do zdobycia mamy również dodatkowe 300 zł w postaci comiesięcznych zwrotów za płatności kartą. BGŻ BNP Paribas zapłaci nam 2% od transakcji tego typu, ale nie więcej, niż 25 zł miesięcznie. Promocja trwa przez rok i jej zasady są niemal identyczne, jak zasady promocji startowej – tu trzeba jednak wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Po szczegóły odsyłam do majowego prześwietlenia oferty: do 300 zł zwrotów za płatności kartą na nowym Koncie Optymalnym.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Skoro bank tyle daje na start, to z pewnością coś od nas chce, prawda? Wygląda na to, że w przypadku tej promocji niekoniecznie. Konto Optymalne jest bowiem darmowe, bez spełniania dodatkowych warunków. Nie zapłacimy również ani grosza za posiadanie karty debetowej.

To za co możemy zapłacić? W zasadzie jedyna opłata z kategorii „podstawowych” to wypłaty z bankomatów. Te kosztować nas będą 5 zł, ale za darmo wypłacimy pieniądze z bankomatów własnych oraz Planet Cash.