Ruszyła świetna promocja Banku Zachodniego WBK dla osób młodych. W zamian za okazanie swojego świadectwa szkolnego ze średnią min. 4,0 zyskamy 50 zł premii. A jeśli w tym roku szkolnym uda nam się powtórzyć wynik – bank przyzna kolejne 50 zł :)

50 zł za 4.0 na świadectwie w Banku Zachodnim WBK

50 zł za średnią minimum 4,0

Aby skorzystać z promocji należy być uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej, który ma przynajmniej 13 lat, ale nie ukończył jeszcze 20 lat. Oprócz tego należy być posiadaczem Konta Jakie Chcę oraz mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Jeśli spełniamy te warunki, to wystarczy udać się do oddziału banku i… pokazać świadectwo szkolne, na którym średnia ocen wyniesie co najmniej 4,0 (bez wliczania zachowania). Co ciekawe z promocji możemy skorzystać dwukrotnie, pokazując świadectwo za rok szkolny 2016/2017 oraz 2017/2018. Ważne, by ze wszystkim wyrobić się do dnia zakończenia promocji, czyli do 31.08.2018.

50 zł premii trafi na nasze konto do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli, przykładowo, świadectwo pokażemy we wrześniu, to premia zostanie wypłacona do końca października.

Nie mam Konta Jakie Chcę. Jak go założyć?

Jeśli masz konto w Banku Zachodnim WBK, to możesz dokonać jego przekształcenia na nowe Konto Jakie Chcę. Jeśli natomiast nie masz jeszcze takiego rachunku, to założysz go poprzez wniosek internetowy.

A ile wyniosą opłaty za konto? Jeśli do rachunku nie zamówisz karty debetowej, to nie zapłacisz za jego obsługę ani grosza. Wystarczy wiec założyć konto, pokazać świadectwo, zgarnąć 50 zł i, po kilku kolejnych miesiącach, przejść się do oddziału drugi raz aby zgarnąć kolejną premię. Żadne inne operacje nie są wymagane :)

Jeśli natomiast zechcemy aktywnie korzystać z rachunku i wyrobimy kartę debetową, to za jej prowadzenie zapłacimy od 0 do 5 zł. Do wyboru mamy opłatę stałą (3 zł), możliwość pozbycia się opłaty wydając co miesiąc 500 zł (dość sporo…) lub wykonując 5 płatności na dowolne kwoty. Ta ostatnia opcja jest moim zdaniem najlepsza – wystarczy kilka razy w miesiącu zrobić drobne zakupy i opłaty nie będzie.

Jeśli chodzi o bankomaty – do osiągnięcia 26. roku życia nie zapłacimy ani grosza za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w kraju.