Ruszyła kolejna promocja BGŻ BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów. Tym razem w zamian za założenie darmowego Konta Optymalnego zgarniemy 6 biletów do Multikina.

6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Krótki okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku czyli taką osobą, która nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Bank wyklucza również posiadaczy umowy ramowej na dzień składania wniosku. Warto tu zaznaczyć, że posiadanie konta w BGŻOptima nie wyklucza z promocji – tam obowiązuje oddzielna umowa ramowa.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji (zaznaczając wszystkie zgody), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne z wygenerowanego dla nas linku.

Czas na złożenie wniosku mamy do 29 września, o ile promocja nie skończy się przed czasem i możliwość wnioskowania zostanie zablokowana. Pula nagród wynosi bowiem 1000 nagród. Samą umowę o konto możemy podpisać w nieco późniejszym terminie – do 20 października.

2 vouchery miesięcznie

Co dalej? Tak naprawdę to od nas zależy, ile voucherów otrzymamy. Organizator promocji przyzna nam 2 sztuki za każdy miesiąc, w którym na nasze konto wpłynie 1000 zł oraz wykonamy płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Pierwsze 2 sztuki wpadną nam za spełnienie tego warunku w październiku, kolejne – w listopadzie, a ostatnie – w grudniu. Łącznie więc zyskamy do 6 kodów wymiennych na bilety 2D w sieci kin Multikino (ważne do połowy przyszłego roku).

Przekazanie kodów nastąpi poprzez wiadomość SMS do 30 listopada, 5 i 31 stycznia. Nieco wcześniej zostaniemy również powiadomieni o przyznaniu nagród mailowo.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to rachunek bezwarunkowo darmowy. Nie zapłacimy również za posiadanie karty debetowej, dzięki czemu nawet nie korzystając aktywnie z rachunku i karty nie musimy się martwić o żadne opłaty.

Uważajmy jedynie na wypłaty z bankomatów – za każdą z nich zapłacimy 5 zł – chyba, że będzie to wypłata z urządzeń własnych lub Planet Cash. Za darmo wypłacimy również pieniądze za granicą w ramach sojuszu Global ATM Alliance (choć pamiętajmy, że i tak na tym stracimy – na niekorzystnym przewalutowaniu).