Trzeba przyznać, że mało kto dba tak o swoich klientów depozytowych, jak Toyota Bank. Właśnie ruszyła kolejna promocja, w której obecni klienci banku mogą zgarnąć 65 zł premii za… założenie lokaty! Oprócz tego bank przewidział dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłat za konto przez najbliższe pół roku. Zainteresowani? :)

65 zł premii za założenie lokaty Depozyt Plus od Toyota Banku

Podwójne korzyści dla obecnych klientów Toyota Bank

Aby skorzystać z promocji „Podwójne korzyści dla uczestników Klubu Korzyści” należy być obecnym klientem Toyota Banku, który Konto Jedyne otworzył w jednej z promocji organizowanej przez firmę Agora. Generalnie zaliczamy tu wszystkie promocje prześwietlane na blogu, które organizowane były na stronach zpremia.pl (np. duetlokat.zpremia.pl).

Oprócz posiadania konta konieczne jest wyrażenia zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS oraz na przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego.

Bank zastrzega również, że z promocji wykluczone są osoby, które rozwiązały umowę o prowadzenie Konta Jedynego w okresie 1.01.2016 – 19.09.2017.

65 zł za zwiększenie salda

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zarejestrujemy swój udział (nie później, niż 22.10.2017). Po aktywacji dostępu będziemy musieli wybrać opcję „Mam Konto w Toyota Bank”, która przekieruje nas na specjalną stronę Toyota Banku, gdzie wymagane będzie wyrażenie zgody na zwolnienie z tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji. Chodzi oczywiście o to, aby bank mógł przekazać organizatorowi promocji informację o tym czy należy nam się premia.

Co dalej? Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do systemu bankowości internetowej Toyota Banku i założenie lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy na kwotę min. 8000 zł. Lokatę musimy utrzymać przez co najmniej 90 dni, a poprzez jej założenie musimy zwiększyć swoje saldo w banku z dnia 19.09.2017 o min. 8000 zł i utrzymać je przez co najmniej 30 dni.

O co tu chodzi? Jeśli w dniu 19.09 mieliśmy w banku kwotę X (np. 10 000 zł), to zakładając lokatę musimy zwiększyć swoje saldo do kwoty X + 8000 (czyli w naszym przykładzie do 18 000 zł). Każdego dnia, przez 30 dni od założenia lokaty, saldo musi wynosić co najmniej X + 8000 (czyli 18 000 zł).

Jeśli więc w tym terminie skończy nam się jakaś stara lokata w Toyota Banku, to nie możemy jej wypłacać, ponieważ saldo spadanie poniżej wymaganej kwoty. Uważajmy też na saldo konta osobistego – jeśli z niego korzystamy, to drobne zakupy mogą sprawić, że nasze saldo spadnie poniżej wymaganego poziomu. Generalnie trzymajmy się zasady, że od dnia założenia lokaty przez 30 dni nasze saldo w banku musi wynosić X + 8000. Pamiętajmy również o tym, że bank pobiera opłatę 2,49 zł miesięcznie – lepiej więc dorzucić kilka złotych więcej na rachunek/lokatę.

Na koniec warto dodać, że oprocentowanie lokaty wynosi 2% i jest gwarantowane dla uczestników akcji. Czas na założenie lokaty mamy do 6.11.2017, dlatego warto odpowiednio rozplanować działania uwzględniając kończące się wcześniej lokaty.

Premia dla uczestników Klubu Korzyści

Na koniec jeszcze jeden wymóg promocji – konieczność zarejestrowania się w akcji Klub Korzyści, o której sporo pisałem kilka miesięcy temu. Mail z zaproszeniem do rejestracji otrzymamy po rejestracji do promocji. Jeśli już wcześniej byliśmy zarejestrowani w akcji, to nie musimy się rejestrować drugi raz. Co ciekawe za założenie promocyjnej lokaty również otrzymamy punkty do klubu korzyści – 100 za założenie i 200 za utrzymanie jej przez 60 dni. Ponoć dodatkowe 50 punktów zdobędziemy również za udział w ankiecie satysfakcji.

To tyle, jeśli chodzi o warunki :) Premia w formie wypłaty 65 zł zostanie nam przekazana do 16.03.2018. Wcześniej jednak zostaniemy powiadomieni o jej przyznaniu i poproszeni o zalogowanie się na stronie promocji i podanie danych do odbioru premii. Zgodnie z regulaminem maila otrzymamy do 26.02, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 4.03.2018.

Zwolnienie opłat w trakcie trwania promocji

Premia za założenie lokaty to jednak nie wszystko. Bank postanowił kolejny raz wprowadzić zwolnienie z opłaty za Konto Jedyne dla uczestników promocji. Aby zgarnąć comiesięczny zwrot opłaty w wysokości 2,49 zł wystarczy spełnić warunki promocji oraz utrzymać aktywną lokatę promocyjną Depozyt Plus. Bank zwróci nam opłatę za każdy miesiąc posiadania lokaty, jednak nie dłużej, niż do 31.03.2018.

Zgodnie z regulaminem zwrotu opłat nie otrzymają jednak klienci, którzy korzystają już ze zwolnienia z opłat aktywowanego podczas zimowej promocji Duet Lokat. Otrzymałem jednak zapewnienia, że chodzi tu po prostu o to, że nie możemy otrzymywać podwójnych zwrotów. Jeśli korzystamy już ze zwolnienia z opłat, to po jego zakończeniu automatycznie obejmie nas nowe zwolnienie z niniejszej promocji :)

Szczegóły promocji w regulaminie.