Pamiętacie prawdopodobnie najlepszą promocję bankową tego roku, w której BZWBK oferował 700 PLN za założenie Konta Godnego Polecenia? Mamy dobrą wiadomość – dziś wystartowała druga edycja promocji „Nawet 700 zł czeka na Ciebie”. Co ważne – jej warunki praktycznie się nie zmieniły i dale wyglądają na dosyć proste do spełnienia.

Premia za założenie KGP oraz… konta 1|2|3

Promocja skierowana jest do osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały żadnego rachunku osobistego w PLN w BZWBK lub dawnym Kredyt Banku. Aby do niej przystąpić konieczne jest złożenie wniosku o konto (internetowego, telefonicznego lub w oddziale banku) do 11.11. Co ciekawe – promocja dotyczy Konta Godnego Polecenia oraz tajemniczego konta 1|2|3, które jeszcze nie zostało wprowadzone do oferty banku.

Przy zawieraniu umowy trzeba również zawrzeć wniosek o kartę oraz dostęp do bankowości elektronicznej (o ile już go nie mamy):

Uczestnik, aby wziąć udział w Promocji w dniu zawarcia umowy o Konto musi zawrzeć również z Bankiem umowę o Kartę wydaną do tego Konta oraz umowę Usług bankowości elektronicznej BZWBK24, z zastrzeżeniem, że nie jest konieczne zawarcie umowy Usług bankowości elektronicznej BZWBK24 […]

Należy również wyrazić zgodę na: działania marketingowe banku, otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz podać numer telefonu komórkowego do kontaktu.

50 PLN miesięcznie za operacje kartą na min. 300 PLN, przelewy i wpływ wynagrodzenia

Po tym wszystkim przez 10 miesięcy będziemy mogli zgarniać 50 PLN miesięcznie (razem) 500 PLN oraz dodatkowe 200 PLN. Dokładniej:

Uczestnik otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł miesięcznie, jeśli w danym miesiącu
kalendarzowym spełni łącznie poniższe warunki:
a) zapewni wpływ na Konto z tytułu wynagrodzenia (lub innego dochodu klienta
np. emerytury, renty) w wysokości:
– minimum 1000 zł w przypadku Konta Godnego Polecenia,
– minimum 5000 zł w przypadku Konta 1I2I3,
b) wykona Transakcje bezgotówkowe Kartą lub Naklejką zbliżeniową wydaną do Konta na łączną
kwotę minimum 300 zł
,
c) zrealizuje z Konta minimum trzy Przelewy BZWBK24, które zostaną zaksięgowane w miesiącu złożenia dyspozycji.

Co warto podkreślić – operacje kartą nie muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu, a jedynie wykonane (o ile bank zaksięguje je do 15. dnia nowego miesiąca).

200 PLN za polecenie zapłaty

Dodatkową nagrodę w promocji (oprócz 10×50 PLN) w wysokości 200 zł zostanie przyznana, jeśli w ciągu 10 miesięcy korzystania z promocji zrealizowane zostanie przynajmniej jedno polecenie zapłaty oraz przez cały ten okres zgarniać będziemy po 50 zł miesięcznie. Innymi słowy w przypadku braku choć jednej premii w ciągu 10 miesięcy nie dostaniemy stracimy szansę na dodatkowe 200 PLN.

Szczegółowe informacje nt. promocji dostępne są w regulaminie oraz w naszym marcowym wpisie – 1 edycja promocji była praktycznie identyczna.

Aktualizacja: jak słusznie zauważył Maurycy w komentarzu, prawdopodobnie promocja nie łączy się z programem poleceń banku. Postaramy się upewnić, że tak jest, ale wszystko wskazuje na to, że w promocji mogą brać udział tylko zwykłe wnioski (internet/telefon/oddział).

PS. Michał, dzięki za info!