Na tę ofertę czekało wiele osób! Wystartowała bowiem kolejna promocja z Nest Kontem w roli głównej, w której tym razem do zdobycia mamy 75 zł. Nagrodę otrzymamy jednak nie w postaci bonu, ale w gotówce!

75 zł premii za założenie Nest Konta

Premia dla nowych klientów Nest Banku

Zasady promocji są bardzo podobne do poprzednich ofert Nest Banku. Aby móc z niej skorzystać należy być całkowicie nowym klientem – taką osobą, która nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w Nest Banku ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Warto tu dodać, że (pierwszy raz!) osoby posiadające w przeszłości rachunek w Smart Banku, BIZbanku oraz FM Banku mogą wziąć udział w promocji pod warunkiem, że konto zostało zamknięte (i nie funkcjonowało jako Nest Konto). To świetna wiadomość!

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto po zarejestrowaniu się na dedykowanej stronie promocji. Mamy na to czas do 30.06.2017, o ile akcja nie zostanie zakończona przed czasem – w promocji obowiązuje bowiem limit zaledwie 800 zgłoszeń. Warto się śpieszyć, bo poprzednie promocje Nest Banku zazwyczaj kończyły się grubo przed czasem!

Promocja została przedłużona do 7.07.2017, a limit promocyjnych wniosków został zwiększony do 1300 sztuk!
Promocja została zakończona 4.07.2017.

Po złożeniu wniosku umowę o konto możemy już podpisać „na spokojnie” – będziemy mogli to zrobić natychmiastowo przelewem z innego banku lub poprzez wizytę kuriera.

Lista banków do założenia konta w Nest Banku

75 zł za wydanie 150 zł

Same warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Po pierwsze, w trakcie składania wniosku o konto musimy wyrazić zgody marketingowe (punkt 5 i 6 we wniosku). Generalnie sprowadza się to do zaznaczenia wszystkich punktów.

Drugim warunkiem jest zalogowanie się do bankowości internetowej Nest Banku w ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku o konto, ale nie później, niż do 31.08. Trzecim: wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną sumę min. 150 zł w tym samym terminie. Najprościej warunek spełnić płacąc po prostu w sklepach i internecie kartą.

I to tyle, jeśli chodzi o warunki. Organizator promocji powiadomi nas o przyznaniu bonusu mailowo do 15.09.2017. Będziemy mieć wtedy 7 dni na podanie swoich danych (m.in. numeru aktywnego rachunku Nest Konto) w celu odbioru premii. Ta zostanie wypłacona do 30.09.2017.

Co ciekawe w ramach akcji udostępniony zostanie również program polecający. Każda osoba, która założyła swoje konto na stronie promocji, będzie mogła polecić ofertę swoim znajomym za pomocą swojego linku polecającego. Obecni klienci nie mogą korzystać z tej opcji.

Premia za polecenie wynosi 50 zł, przy czym maksymalna ilość osób, za jakie otrzymamy premię, wynosi 5. Oczywiście program polecający jest nieobowiązkowy i nie musimy z niego korzystać aby zdobyć podstawową nagrodę, czyli 75 zł.

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to rachunek całkowicie bezpłatny. Nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie rachunku, posiadanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju – bez spełniania dodatkowych warunków. W zasadzie jedyna opłata na jaką możemy się nadziać przy rozsądnym korzystaniu to opłata za wydanie karty debetowej. Pierwsza karta wydawana jest bezpłatnie, a za kolejne przyjdzie nam zapłacić 25 zł (w tym również za ewentualne karty walutowe w odpowiedniej walucie). Jeśli jednak chcemy spełnić warunki promocji i korzystać z karty tylko w kraju, to o opłaty nie musimy się martwić – przynajmniej przez najbliższe lata.

Jakie są inne atuty Nest Konta? Przede wszystkim jako nowi klienci możemy skorzystać z Lokaty Witaj z oprocentowaniem 4% na 3 miesiące do 10 000 zł. Dostępna jest również wersja 6-miesięczna, jednak z wymogiem wpływu wynagrodzenia. Oprócz tego możemy również założyć konto Nest Rodzinne Oszczędności, które dzięki regularnemu oszczędzaniu i dodatkowej premii pozwala na wyciśnięcie nawet 5,7% w skali roku!