Wystartowała kolejna promocja całkowicie bezpłatnego Nest Konta. Tym razem do zyskania mamy 75 zł premii w gotówce oraz możliwość skorzystania z produktów banku: lokaty z oprocentowaniem 4% czy kontem oszczędnościowym dającym efektywnie nawet 5,7% w skali roku.

75 zł za założenie konta w Nest Banku

Premia dla nowych klientów Nest Banku

Zgodnie z regulaminem, aby skorzystać z promocji, należy być jedną z osób, które:

na dzień złożenia Wniosku […] nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadały wcześniej (samodzielnie lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi), jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek w Nest Banku niezależnie od Promocji, który jest w trakcie rozpatrywania

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji (należy zaakceptować pierwszą, drugą i trzecią zgodę), a następnie złożyć wniosek o Nest Konto z wygenerowanego dla nas linku promocyjnego.

Podczas składania wniosku (o Nest Konto) konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych i na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną (co finalnie sprowadza się do zaakceptowania wszystkich zgód).

Umowę o konto możemy podpisać za pomocą kuriera, w oddziale banku lub, najwygodniej, wybierając przelew z innego banku. Trzeba jedynie pamiętać, że w przypadku przelewu wszystkie dane podane we wniosku muszą być zgodne z danymi podanymi w innym banku – inaczej wniosek zostanie odrzucony (i ostatecznie przeprocesowany w inny sposób, np. poprzez wizytę kuriera).

75 zł za wydanie 150 zł

Podczas składania wniosku o konto możemy od razu zamówić kartę debetową, dzięki której spełnimy ostatni warunek promocji, czyli wydanie 150 zł w postaci transakcji bezgotówkowych. Co ciekawe bank pozwala na alternatywne rozwiązanie, czyli przelanie 150 zł. Oznacza to, że warunki promocji możemy spełnić bez zamawiania karty! Zgodnie z regulaminem należy:

dokonać transakcji bezgotówkowej, wykonanej poprzez płatność kartą wydaną do Nest Konta lub przelewem, na łączną kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (jedna lub wiele płatności).

Na spełnienie powyższych warunków mamy 60 dni od daty złożenia wniosku.

75 zł zostanie przelane na nasze konto do dnia 15.11.2017. O zdobyciu premii zostaniemy poinformowani nieco wcześniej – najpóźniej 30.10. Do 6.11 będziemy natomiast musieli uzupełnić dane do odbioru premii.

Jaki jest największy haczyk promocji? Pula nagród, która wynosi 420 sztuk. Choć promocja może trwać do 31.07, to nie zdziwię się, jeśli zostanie zakończona wcześniej. Jeśli więc zastanawiacie się nad wzięciem udziału w akcji, to zdecydowanie warto się śpieszyć. Po przekroczeniu 420 uczestników możliwość rejestracji w promocji zostanie zablokowana.

Aktualizacja (24.07, 17:00): Według danych organizatora pula wniosków skończy się we wtorek. Warto się śpieszyć!

Aktualizacja (25.07, 10:00): Promocja została zakończona.

Jakie są zalety konta w Nest Banku?

Założenie Nest Konta to nie tylko premia na start. To również całkiem spore benefity dla osób oszczędnych. Po pierwsze – brak opłat za konto, kartę i wypłaty z bankomatów. W zasadzie jedyna opłata, na którą możemy się „nadziać”, to opłata za wydanie drugiej i każdej kolejnej karty debetowej w wysokości 25 zł (lub równowartości w walucie, jeśli zamówimy kartę do konta walutowego). Jeśli jednak wyrobimy tylko jedną kartę debetową w Nest Banku, to opłaty nie będzie.

Zakładając konto w Nest Banku mamy też możliwość skorzystania z jednej z Lokat Witaj z oprocentowaniem 4% przez 30 dni od założenia konta. Pierwsza, 3-miesięczna opcja nie ma żadnych haczyków – przelewamy na konto maksymalnie 10 000 zł, wyklikujemy lokatę w systemie transakcyjnym i po 3 miesiącach zgarniamy odsetki. Druga opcja pozwala na ulokowanie tej samej kwoty na dwukrotnie dłuższy okres, jednak wtedy oprocentowanie wynosi 4% tylko pod warunkiem zapewnienia wpływu wynagrodzenia na konto. Zalecana jest tylko tym osobom, które faktycznie przeleją tam swoje wynagrodzenie.

Ostatnia oferta wyróżniająca się na rynku to konto Nest Rodzinne Oszczędności, które premiuje comiesięczne przekazywanie stałych kwot na rachunek oszczędnościowy. Osoby, które będą to robiły sumiennie, otrzymają na koniec roku dodatkową premię od banku. W ten sposób efektywne oprocentowanie może sięgnąć 5,7% (a nawet jeszcze więcej, o ile posiadamy dzieci). Szczegóły w naszym prześwietleniu oferty Nest Banku.

Na koniec dodam, że Nest Bank potrafi co jakiś czas zaoferować niezłą lokatę dla nowych środków. W tej chwili możemy np. uzyskać 2,5% na okres 6 miesięcy, o ile przyniesiemy do banku nowe środki względem dnia 4.06.2017. Oczywiście wszystkie środki nowych klientów są nowe, więc można skorzystać i z tej oferty ;)