Ruszyła kolejna rekordowa promocja z premią za założenie eKonta. Tym razem oprócz 100 zł na start i 650 zł w formie moneybacku dodatkowe 250 zł zyskamy za polecenie konta znajomym :)

1000 zł za założenie eKonta w promocji eBroker

eKonto z Bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2016. Bank precyzuje nawet, że chodzi tylko o te rachunki, które miały numer rozliczeniowy (3-10 cyfra) 1140 2004 lub 1140 2017. Co ciekawe bank wyklucza również te osoby, które zawnioskowały już o eKonto i ich wniosek jest w trakcie rozpatrywania przez mBank.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, aktywujemy swoje konto, a następnie złożymy wniosek o eKonto Standard wraz z kartą debetową za pośrednictwem wygenerowanego dla nas linku. Mamy na to czas do 18.12.2017.

Kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy. Tu do wyboru mamy wizytę kuriera, placówkę mBanku lub mKiosk. Pamiętajmy jednak, że w w placówce banku umowę mamy jedynie sfinalizować (a nie wypełniać wniosek od początku!). Bank musi nas widzieć jako osoby zakładające konto przez internet – inaczej premia nie będzie się należeć.

100 zł za… 5 transakcji!

Same warunki zdobycia premii są niesamowicie proste. Wystarczy, że najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Liczą się tu nie tylko płatności kartą, ale również przelewy na konto w innym banku i płatności internetowe. Bank zaznacza, że wypłaty z bankomatów i przelewy wewnętrzne nie będą brane pod uwagę. Najprościej więc zrobić 5 przelewów na swoje konto w innym banku i warunki spełnione :)

O przyznaniu nagrody organizator promocji (eBroker) poinformuje nas do 28.02.2018. Zostaniemy wtedy również poproszeni o uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – będziemy mieć na to 7 dni od otrzymania maila. Sam bonus zostanie wypłacony do 2.03.2018 (co by oznaczało, że realnie maila powinniśmy otrzymać przynajmniej ok. 23.02).

650 zł w formie moneybacku

Oprócz 100 zł na start zyskać możemy jednak znacznie więcej. Wszystko dzięki promocji „Lepiej z eKontem”, w której do zdobycia mamy 4% zwrotu od transakcji kartą lub BLIKiem. Bank zastrzega jednak, że maksymalna kwota zwrotu to 130 zł miesięcznie. A ponieważ promocja trwa przez 5 pełnych miesięcy, to łącznie do zdobycia mamy aż 650 zł. Oczywiście maksymalna premia będzie przysługiwać jedynie za comiesięczne wydatki na ponad 3000 zł, jednak nawet w przypadku „drobniejszych” zakupów możemy sporo zyskać – w końcu 4-procentowy moneyback piechotą nie chodzi :)

Warto też zaznaczyć, że oferta nie ma wykluczonych kodów MCC transakcji – zwrot więc otrzymamy za wszystkie zakupy!

Aby nie było tak łatwo bank zastrzega jednak, że 4% zwrotu przysługuje nam tylko wtedy, kiedy w danym miesiącu zalogujemy się do aplikacji mobilnej, wykonamy transakcje kartą/BLIKiem na min. 250 zł oraz zapewnimy wpływ na 1000 zł (byle nie był to przelew własny wewnątrz mBanku).

Szczegółowo o promocji za zwrotem 650 zł pisałem w osobnym prześwietleniu.

Do 250 zł za polecenie oferty znajomemu

Na koniec jeszcze jeden sposób na podkręcenie zysku, czyli program poleceń. Po rejestracji w promocji zyskamy możliwość polecenia oferty znajomemu, poprzez podesłanie mu naszego linku polecającego. Jeśli oboje (my i znajomy) spełnimy warunki oferty, to do naszej premii zostanie dodatkowo dorzucone 50 zł za polecenie (znajomy otrzymuje tylko samą premię).

Ofertę można polecać wielokrotnie, ale premię otrzymamy za maksymalnie 5 poleconych kont.

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jeszcze jedna oferta dla uczestników powyższych promocji: brak opłat przez najbliższe 2 lata. mBank gwarantuje bowiem zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę wydaną w promocji oraz zapewnia, że nie zmienią się opłaty za prowadzenie rachunku. Ponieważ w tej promocji do wyboru mamy eKonto standard, to przez najbliższe 2 lata nic nie zapłacimy za jego prowadzenie – rachunek jest darmowy.

Warto jedynie zwrócić uwagę na fakt, że bank nie zwalnia nas z pozostałych prowizji, jak np. opłata za wypłaty z bankomatów. Tu zapłacimy aż 7 zł za każdą wypłaty, chyba, że skorzystamy z urządzeń Euronetu, Planet Cash lub BZWBK. Wtedy nic zapłacimy ani grosza, o ile wypłata będzie na min. 100 zł (poniżej tej kwoty bank pobierze 1,3 zł opłaty).

PS. Jeśli podczas zakładania eKonta jest możliwość wpisania kodu polecającego, to zawsze możecie podać „livesmarter”.