Ruszyła świetna promocja Allegro, dzięki której możemy zyskać kod rabatowy o wartości 30 zł na kolejne zakupy. Wystarczy opłacić zamówienie poprzez Android Pay :)

Bon 30 zł na Allegro za płatność Android Pay
Aby skorzystać z promocji należy mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych od firm współpracujących z Allegro. Oprócz tego należy dokonać dowolnego zakupu przez aplikację mobilną Allegro używając urządzenia z systemem Android. Oprócz tego za zamówienie należy zapłacić poprzez Android Pay (jeśli nie macie takiej możliwości, to musicie zainstalować odpowiednia aplikację). Nie ma znaczenia, ile wyniesie wartość zamówienia.

Po opłaceniu zamówienia wystarczy poczekać do kolejnego dnia na maila informującego o przyznaniu kuponu o wartości 30 zł. Będziemy go mogli wykorzystać na dowolne zakupy (przy czym obniżana jest tylko wartość towaru, nie wysyłki).

Promocja trwa do 18 grudnia albo do wyczerpania puli 6500 bonów. Warto więc się śpieszyć! Nie zdziwię się, jak kody rozejdą się w kilka dni :-)

Szczegóły promocji w regulaminie. Pamiętajcie, że z Android Pay mogą korzystać jedynie klienci Alior Banku, BGŻ BNP Paribas, BZWBK, Eurobanku, mBanku, Nest Banku, Orange Finanse i T-mobile Usługi Bankowe.