Ruszyła prosta promocja karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. W zamian za wydanie 1000 zł bank ufunduje nam e-kartę prezentową do wykorzystania w sklepie empik.com.

Zyskaj 200 zł na empik.com za karte kredytową BGŻ BNP Paribas

200 zł za wydanie 1000 zł

Aby skorzystać z promocji należy być być osobą, która nie posiadała żadnej umowy o kartę kredytową z BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Bank wyklucza również osoby, które rozwiązały, wypowiedziały lub odstąpiły od umowy zawartej na odległość. Jeśli natomiast posiadamy konto osobiste w banku, to jak najbardziej możemy skorzystać z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową „Mam Bonus” z dedykowanej strony promocji oraz wyrazimy zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i przesyłanie informacji handlowej przez bank. Czas na zawnioskowanie o kartę mamy do 31.12.2017.

Same warunki uzyskania tytułowego bonu są całkiem proste. Po pierwsze – musimy wydać łącznie 1000 zł kartą w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Po drugie – musimy spłacać swoje zadłużenie terminowo (najlepiej oczywiście w 100%, ponieważ wtedy nie zapłacimy odsetek). Wreszcie po trzecie – aby odebrać nagrodę musimy zarejestrować się w programie mambonus.pl, ponieważ to tam zostanie udostępniona nasza nagroda. Bank zaznacza, że nagroda pojawi się w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania ostatniej transakcji kartą i będzie tam dostępna przez 6 miesięcy.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas?

Muszę przyznać, że znalezienie odpowiedniego dokumentu na stronie banku nie jest proste. Karta w promocji jest bowiem kartą po dawnej marce „Sygma”, przez co dotyczy ją osobna tabela opłat. Ta mówi, że przez pierwsze 6 miesięcy korzystamy z karty za darmo, a później – płacimy 4 zł miesięcznie.

Okazuje się jednak, że biorąc udział w promocji automatycznie łapiemy się na ofertę zwalniającą z opłat przez dłuższy okres. Jak wspominacie w komentarzach wydanie 500 zł (lub 1000 zł dla kart Gold) przez pierwsze 2 cykle rozliczeniowe zwalnia z opłat przez pierwszy rok.