Black Friday w MasterCard Priceless Specials – nagrody za połowę punktów

Zakończona

Korzystacie z programu MasterCard Priceless Specials? Jeśli tak, to sprawdźcie, czy nie warto wymienić swoich punktów na nagrody. Z okazji Black Friday możliwe jest zgarnięcie wielu nagród o połowę taniej!

MasterCard Priceless Specials na Black Friday - nagrody o połowę taniej
Najciekawszy typ nagród dla większości z nas to doładowania telefonu oraz vouchery, które można wykorzystać w ulubionych sklepach. Do zgarnięcia mamy m.in. bony do merlin.pl, Wojas, new balance, euro.com.pl, iSpot, Decathlon czy Douglasa. Zniżka o wartości 50 zł jest warta około 1500 punktów (zależnie od sklepu). Doładowanie o wartości 10 zł będzie nas kosztować 400 punktów.

Szczegóły w katalogu nagród. Warto również zaglądnąć do ofert specjalnych, gdzie możemy np. zgarnąć kupon do Carrefoura o wartości 20 zł za… 1 punkt :)

Promocja Black Friday trwa do 26.11.2017.

PS. Masz kartę płatniczą w T-Mobile, ale nie zarejestrowałeś się do Priceless Specials? Zgarniesz 800 punktów na start, jeśli zrobisz to do 29 listopada :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli ktoś ma kartę VISA w nest banku to a propo VISA Oferty znalazłem takie info :
  https://www.cashless.pl/wiadomosci/karty/3644-zakupy-za-polowe-ceny-w-kawiarniach-costa-telepizzy-i-drogeriach-natura-gratka-dla-uzytkownikow-kart-visy-z-nest-banku
  Ja nesta zamknąłem więc nie sprawdzę czy są ….

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy