Wystartowała trzecia edycja promocji Banku Zachodniego WBK, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej zyskać możemy zniżkę na abonament Cinema City Unlimited. W ten sposób możemy oglądać filmy bez ograniczeń – i to nawet za 21 zł miesięcznie!

Cinema City Unlimited - 50% zniżki

Krótki okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być osobą fizyczną, która w ciągu 90 dni przed momentem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem jednej z kart kredytowych BZWBK. Od razu trzeba tu dodać, że do obecnej edycji promocji „Cinema City Unlimited” można przystępować do 30.06.2017, więc osoby posiadające obecnie kartę mogą ją zamknąć i ciągle załapią się na promocję.

Czy z promocji mogą skorzystać osoby, które brały udział w poprzednich akcjach? Niestety nie, bo zgodnie z regulaminem uczestnicy I i II edycji akcji są również wykluczeni.

50% za abonament do Cinema City

Co zrobić, jeśli spełniamy powyższe warunki? Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie promocji oraz złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową banku. Obie czynności muszą zostać zrobione w tym półroczu i nie może być między nimi więcej, niż 10 dni odstępu. Dodatkowo uczestnik musi spełnić jeszcze jeden warunek:

wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego.

Same warunki promocji są bardzo proste: jeśli co miesiąc wykonamy min. trzy transakcje bezgotówkowe kartą (zaczynając od drugiego miesiąca po przystąpieniu do promocji), to bank zwróci nam połowę wartości transakcji opłacania abonamentu Cinema City Unlimited. Istotne jest jednak, aby sam abonament również został opłacony naszą kartą kredytową. Bank definiuje to jako „Transakcja Powtarzalna” – chodzi o to, żeby zgodzić się na obciążanie naszej karty co miesiąc przez Cinema City tytułem abonamentu.

Warto dodać, że abonament Cinema City Unlimited wynosi:

  • 42 zł, o ile korzystamy z wersji bez kin w Warszawie
  • 49 zł, o ile korzystamy z wersji z kinami w Warszawie

Łącznie więc możemy zyskać 21 zł lub 24,5 zł miesięcznie, co daje nawet 252 lub 294 zł w okresie całej promocji, która trwa 12 miesięcy od przystąpienia do niej.

Szczegóły promocji w regulaminie (który został zaktualizowany, natomiast sama strona promocji wyświetla jeszcze nieaktualne informacje).

Jaką kartę kredytową wybrać?

Jak łatwo się domyślić najtańszymi kartami kredytowymi w utrzymaniu są te najmniej prestiżowe, choć w pierwszym roku nie ma to aż takiego znaczenia – bank zwalnia z opłaty rocznej przez 12 pierwszych miesięcy, o ile wykonamy kartą min. 5 transakcji w ciągu trzech miesięcy od podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej. Oznacza to, że spełniając warunki promocji Cinema City Unlimited w pierwszych miesiącach automatycznie sprawiamy, że karta jest za darmo.

W drugim roku bank może od nas pobrać 6 zł miesięcznie za obsługę najtańszych kart (czyli Visa lub MasterCard Silver), jednak po dokonaniu min. 3 transakcji bezgotówkowych w miesiącu karta pozostaje darmowa. O ile oczywiście będziemy ją potrzebować – w końcu po zakończeniu promocji zbytnio nam się nie przyda.