Alior Bank przygotował promocję dla klientów swojego kantoru walutowego, którzy planują zakupy zagraniczne w internecie (m.in. z okazji nadchodzącego Cyber Monday). Promocja “Cyberzakupy” pozwoli nam zyskać aż 50 zł premii. Wystarczy dokonać 5 płatności kartą.

Cyberzakupy z kartą walutową Alior Bank - 50 zł premii
Promocja przygotowana jest dla wszystkich klientów kantoru walutowego Alior Banku, którzy zgłoszą swój udział na dedykowanej stronie promocji.

W promocji przygotowane zostały dwa typy nagród. Pierwsza z nich to premia gwarantowana w wysokości 50 zł, ale tylko 1000 najszybszych osób, które spełnią warunki promocji. Jakie to warunki?

Bank wymaga od nas, aby w okresie 1-30.11.2017 wykonać jednorazową wymianę co najmniej 100 EUR/USD/GBP. Oprócz tego konieczne jest wykonanie minimum 5 transakcji internetowych za pomocą karty walutowej na kwotę co najmniej 10 jednostek każda. Idealnie więc, jeśli mamy przewidziane jakieś zakupy zagraniczne.

Bank zaznacza jednak, że do promocji nie będzie zaliczał transakcji z kodami MCC znanymi wszystkim uczestnikom innych promocji banku, czyli 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Chodzi tu m.in. o różnego rodzaju portmonetki elektroniczne, które moglibyśmy szybko doładować i spełnić warunki :) Jeśli jednak zakupów będziemy dokonywać w “normalnych” sklepach, to z premią nie powinno być problemów – o ile załapiemy się do grona najszybszych klientów.

Druga nagroda jest czterokrotnie wyższa i wynosi aż 200 zł. Bank zastrzega jednak, że zgarnie ją jedynie 50 najaktywniejszych osób – czyli takich klientów, którzy wykonają najwięcej transakcji kartą na kwotę min. 10 USD/EUR/GBP do końca listopada.

Promocja trwa od 1.11 do 30.11.2017. Oczywiście jeden klient może zgarnąć tylko jedną nagrodę gwarantowaną i jedną nagrodę dodatkową – niezależnie od ilości posiadanych kart.

Szczegóły w regulaminie promocji “Cyberzakupy”.

PS. Nie masz konta w kantorze walutowym Alior Banku? Przeczytaj dlaczego ja sam z niego (ciągle) korzystam.