Rano informowaliśmy was na Facebooku o tym, że ruszył kolejny etap promocji „kupuj taniej” na Allegro – tym razem do zgarnięcia jest darmowa wysyłka towaru, o ile zapłacimy za zakupy kartą Visa. Wydaje się, że to nic niezwykłego – Allegro rozdaje ostatnio kupony na prawo i lewo, średnio co tydzień. Okazuje się jednak, że promocja zwrotu kosztów zakupów jest wyjątkowa – ze zwrotu możemy skorzystać aż… 20 razy!

Darmowa wysyłka na Allegro do 25 zł

Aby skorzystać z promocji i zgarnąć darmową wysyłkę (do 25 zł) należy pobrać najnowszą wersję aplikacji mobilnej, zawrzeć transakcję na Allegro (przez aplikację mobilną) oraz zapłacić za nią (również przez aplikację mobilną) używając karty Visa. W zasadzie to wszystko – kupon powinien zostać naliczony w postaci rabatu dla danej transakcji ;)

Zgodnie z regulaminem promocja jest ograniczona, jednak nie co do ilości kuponów całościowo, ale co do ilości kuponów na jednego użytkownika. Dokładniej:

Liczba Kuponów na wysyłkę do 25 zł z Visa jest ograniczona w Okresie promocyjnym do:
a) jednego na każdą Transakcję na Allegro,
b) dwudziestu na każdego Uczestnika promocji.

Warto jednak dodać, że promocja trwa maksymalnie do 16 listopada.

Allegro: 25 zł zniżki na wysyłkę bez ograniczeń

Szczegółowy regulamin dostępny jest pod tym adresem. Jak wynika z pierwszych komentarzy pod okazją w serwisie mamOkazje – wszystko działa bez problemów :)