Wystartowała kolejna bardzo dobra oferta Citibanku. Tym razem, w zamian za opłacenie abonamentu Spotify Premium, bank zapłaci nam aż 240 zł premii. Dodatkowo otrzymamy również kartę podarunkową do Empiku o wartości 200 zł. Razem 440 zł bez haczyków. Zainteresowani? :)

240 zł za Spotify Premium + 200 zł do empiku za kartę kredytową Citibanku

Darmowa subskrypcja Spotify Premium

Tradycyjnie aby skorzystać z oferty należy być nowym klientem Citibanku. W przypadku tej promocji takim, który:

od 1 stycznia 2015 roku nie posiadał żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank

Jeśli spełniamy ten warunek, to do dnia 31 stycznia 2017 musimy złożyć wniosek o jedną z kart kredytowych bank z dedykowanej strony promocji. W ciągu kilku dni skontaktuje się z nami konsultant z banku w celu weryfikacji zdolności kredytowej i umówienia kuriera na podpisanie umowy. Warto tu dodać, że Citibank już na starcie określa minimalne wymagania, bez spełnienia których karty na 99% nie otrzymamy:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

440 zł do wydania na… cokolwiek!

Co dalej? Po otrzymaniu i aktywowaniu karty kredytowej konieczne będzie zalogowanie się do bankowości internetowej w ciągu miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy np. w styczniu, to logowanie musi się odbyć w lutym (oczywiście wcześniej też możemy się logować, np. w celu aktywacji karty :)).

W tym samym okresie musimy również podłączyć nowowydaną kartę kredytową do osobistego konta Spotify Premium oraz dokonać pierwszej opłaty za subskrypcję konta Spotify Premium. Aby uzyskać obiecany bonus w wysokości 240 zł konieczne jeszcze będzie przynajmniej dwukrotne opłacenie usługi:

Nagrodę […] otrzymają Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki […] oraz dokonają 2 kolejnych miesięcznych opłat za subskrypcję Spotify Premium przy pomocy Karty

240 zł zostanie przekazane na rachunek naszej karty kredytowej w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków – jeśli więc subskrypcję opłacimy w lutym, marcu i kwietniu, to wpływ powinien nastąpić do końca maja. Oczywiście to, czy dalej będziemy chcieli kontynuować korzystanie ze Spotify Premium zależy tylko od nas. Możemy równie dobrze zrezygnować z abonamentu, a resztę premii wydać na cokolwiek chcemy :-)

Pamiętajmy również, że zgodnie z regulaminem oferty oprócz 240 zł zwrotu otrzymamy również eKartę prezentową o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Empik. Ekarta będzie ważna do 31.12.2017.

Ile kosztuje karta Simplicity?

Jak łatwo zauważyć w promocji możemy zyskać 440 zł (minus 3 x 19,99 zł za Spotify, o ile nie korzystamy z serwisu i uważamy to za „koszty”). A ile zapłacimy za samo posiadanie karty kredytowej Citibanku? Wszystko zależy od tego, jaką kartę wybierzemy. Do wyboru mamy praktycznie wszystkie karty banku, ale tylko jedna z nich się realnie opłaca. Mowa o najprostszej karcie Simplicity, która jest… całkowicie darmowa. Bank nie pobiera bowiem żadnej opłaty za wydanie karty ani opłaty miesięcznej. Jeśli więc tylko trzymamy się zasad bezpiecznego korzystania z kart kredytowych i spłacamy zadłużenie na czas, to w teorii i praktyce nie powinniśmy zapłacić ani grosza za udział w promocji. Pamiętajmy tylko, aby podczas rozmowy z konsultantem zaznaczać, że nie interesują nas żadne dodatkowe produkty, ubezpieczenia czy usługi. Zakładanie konta osobistego też nie jest wymagane.

PS. Jeśli zamiast gotówki i bonu wolisz smartfona o wartości 549 zł, to koniecznie sprawdź też promocję z LG K8 LTE ;)

Kalendarz promocji