Kojarzycie portfel elektroniczny MasterPass, dzięki któremu można było zyskać sporo zniżek i bonusów? Jeśli tak, to poznajcie jego konkurencję, która dzisiaj trafiła do Polski – portfel Visa Checkout. O ile sam start usługi jest ciekawy (zawsze to jakaś konkurencja), to z naszej perspektywy ciekawszy jest fakt ile możemy na nim zyskać. A wygląda na to, że wcale nie mało: nawet 20% zniżki na zakupy w sklepach oleole.pl oraz euro.com.pl.

Kod rabatowy Visa Checkout na oleole.pl i euro.com.pl
Aby skorzystać z promocji w sklepie oleole konieczne jest dokonanie zakupów za minimum 250 zł oraz podanie kodu rabatowego „VISA”. Oprócz tego konieczne jest wybranie sposobu dostawy innego, niż punkt odbioru oraz zapłacenie poprzez Visa Checkout. Rabat w wysokości 50 zł naliczy się automatycznie po przekroczeniu kwoty 250 zł.

Co, jeśli chcemy zyskać jeszcze więcej? Wtedy zakupów musimy dokonać w sklepie euro.com.pl na identycznych zakupach (wybierajac dostawę inną niż sklep fizyczny). Rabat naliczany będzie następująco:

  • 50 zł zniżki na zakupy od 300 do 500 zł
  • 100 zł zniżki w przedziale 500,01 – 1500 zł
  • 150 zł zniżki powyżej 1500 zł

Łatwo tu zauważyć, że najbardziej opłacalne będzie skorzystanie ze zniżek dla kwot około 250 zł (oleole) i 500 zł (RTV Euro AGD). Zyskamy w najlepszym wypadku 20% zniżki.

W obu przypadkach rabaty działają od 10.04. do 30.06.2017. Nie określono puli kuponów, choć jeden klient oficjalnie może skorzystać z danej promocji tylko raz. Promocje nie łączą się z innymi kodami rabatowymi.