Ruszyła prosta promocja Credit Agricole dla osób w wieku 18 – 27 lat. W zamian za założenie 1 Konta możemy zgarnąć 20 zł co miesiąc, co łącznie pozwoli na otrzymanie nawet 200 zł premii.

Twoje mobilne 1 Konto - 200 zł premii od Credit Agricole

Twoje mobilne konto

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta dla osób fizycznych w Credit Agricole przez ostatni rok. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że w okresie od 11.09 do 31.12.2017 złożymy wniosek o 1 Konto oraz wyrazimy zgodę na działania marketingowe banku oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Tytułową premię w wysokości 20 zł można zdobyć spełniając dwa proste warunki: zapewniając wpływy na konto w łącznej wysokości 500 zł oraz dokonując 3 przelewów poprzez aplikację CA24 Mobile. Bank zaznacza jedynie, że nie mogą to być przelewy na inne rachunki własne w CA, doładowania telefonu ani spłata kredytów w CA.

Jak najprościej spełnić oba warunki? Przelać sobie 500 zł z konta w innym banku, a następnie odesłać środki w trzech przelewach :)

To tyle! Bank wypłaci nam premię do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Premia będzie wypłacana za każdy z 10 miesięcy kalendarzowych, licząc od miesiąca następującego po podpisaniu umowy. Jeśli np. umowę podpiszemy we wrześniu, to warunki promocji powinniśmy spełniać od października do lipca. Jeśli w danym miesiącu zapomnimy o promocji, to na szczęście stracimy tylko jedną premię.

Promocja nie łączy się z premią za przeniesienie konta, ale można ją łączyć z programem poleceń. O obu ofertach sporo napisałem we wpisie: do 250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole. Tamte promocje zresztą świetnie się nadają dla osób, które nie spełniają warunku 18-27 lat.

Ile kosztuje 1 Konto?

Prowadzenie 1 Konta jest bezpłatne – bank nie pobiera bowiem żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej. Zapłacić możemy za kartę debetową (2,90 zł), jednak wykonanie płatności na min. 1 zł miesięcznie sprawia, że bank nie pobiera opłaty. Wypłaty gotówki z bankomatów CA, BZWBK i Euronetu są darmowe. Za pozostałe zapłacimy 5 zł.