Ktoś jeszcze nie ma Konta 360° w Banku Millennium? Jeśli tak, to znowu jest okazja aby nieco zarobić na jego założeniu. Tym razem zwrot może wynieść nawet 300 zł ;)

300 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium

300 zł dla nowych

Tradycyjnie tego typu promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli takich osób, które:

nie posiadają/li żadnego produktu w Banku i nie są lub nie byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 r.,

Oznacza to, że wykluczone są wszystkie osoby mające styczność z jakimkolwiek produktem w Banku Millennium po 1.04.2015 (gdyby się uprzeć to można traktować ten podpunkt rozdzielnie, ale skonsultowaliśmy go z bankiem i nie ma tu żadnego ukrytego haczyka).

Jeśli spełniamy powyższy warunek to w przypadku tej promocji musimy zakupić groupona o wartości 5 zł i wypełnić wniosek z wygenerowanego nam linku. Podczas wnioskowania musimy również wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych (drogą tradycyjną i elektroniczną) oraz nie wycofać tej zgody w czasie trwania akcji.

Warto dodać, że sprzedaż kuponów trwa w dniach 15.02 – 31.03.2016 lub do wyczerpania limitu 2500 kuponów. Czas na złożenie wniosku, zwarcie umowy o konto i kartę mamy również do końca marca.

6% miesięcznie i 30 zł za aktywowanie aplikacji

Co dalej? W ramach promocji dostępne są dwa typy nagród. Po pierwsze możemy zgarnąć bardzo dobre 6% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych (internet odpada). Warunki są dwa: maksymalna kwota zwrotu to „tylko” 30 zł miesięczne, a aby zwrot został naliczony konieczne jest zasilenie konta w danym miesiącu kwotą nie niższą niż 1500 zł.

Aby uzyskać maksymalny zwrot za płatności kartą należy wydać w danym miesiącu 500 zł. Bank przewiduje 9 okresów rozliczeniowych za których będzie nam płacił – pierwszy z nich będzie trwał od 15.02 do 31.03, a kolejne – równo miesiąc, pokrywając się z miesiącami kalendarzowymi. Ostatnim takim miesiącem będzie więc listopad. Sama premia miesięczna wypłacana będzie do 10 dnia roboczego następującego po każdym okresie.

Drugim typem premii jest jednorazowa kwota 30 zł za aktywowanie aplikacji mobilnej do dnia 31.03.2016. Za tę banalną czynność bank zapłaci nam do dnia 10.04.2016.

Szczegóły promocji w regulaminie.

O samym Koncie 360° pisaliśmy już wielokrotnie, dlatego odsyłamy do jego opisu do jednej z poprzednich promocji (na dole).