Wystartowała kolejna edycja promocji mBanku przeznaczona dla nowych klientów. Tradycyjnie do zdobycia mamy do 300 zł na start oraz dodatkowe 50 zł za skorzystanie z programu PolecamBank.

Zyskaj do 350 zł z eKontem

Zyskaj do 300 zł w formie zwrotu

Aby skorzystać z IV edycji promocji „Zyskuj z eKontem” należy być osobą, która nie była posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego lub oszczędnościowego rozpoczynającego się numerem 1140 2004 lub 1140 2017 po 1.01.2016. To bardzo dobra wiadomość, bo okres karencji wynosi nieco ponad rok (bywało, że był dożywotni :)).

Co należy zrobić, aby zgarnąć tytułową nagrodę? W skrócie: płacić jak najwięcej kartą i/lub BLIKiem. Bank będzie nam bowiem zwracał 2% wartości tych transakcji przez 6 kolejnych miesięcy, zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca. Maksymalnie do zdobycia mamy 50 zł miesięcznie, co daje nawet 300 zł w pół roku.

Aby jednak zwrot został naliczony, konieczne jest spełnienie kilku warunków:

  • dokonanie transakcji kartą/BLIKiem na kwotę min. 250 zł w danym miesiącu
  • zapewnienie jednorazowego wpływu kwoty min. 1000 zł, przy czym nie może być to przelew z innego, własnego konta w mBanku
  • zalogowanie się do aplikacji mobilnej przynajmniej raz w danym miesiącu

Jakie są haczyki? Już niemal tradycyjnie ciężko jest stwierdzić, czy mBank zaliczał będzie transakcje dokonane w internecie. Z waszych komentarzy wiemy, że tak być powinno, choć regulamin sugeruje nieco inaczej:

Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie)

50 zł za skorzystanie z polecenia

Co ciekawe oprócz premii w postaci zwrotów do zgarnięcia mamy jeszcze dodatkowe 50 zł na start. Aby je otrzymać wystarczy założyć konto z linku polecającego i wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy. Standardowo link najlepiej uzyskać od znajomego – jeśli takiego nie masz, to możesz użyć naszego linku (podając kod poleceń „livesmarter”).

Promocja trwa do 31.05.2017. Szczegóły w regulaminie.

Ile kosztuje eKonto?

eKonto w wersji Standard to rachunek całkowicie darmowy. Zapłacić możemy za kartę (4 zł), jednak warunek zwalniający jest bardzo prosty do spełnienia – wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Bank dodatkowo pozwala na darmowe wypłaty kwoty min. 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZWBK oraz Euronetu. Pozostałe kosztują 7 zł.