Wygląda na to, że nie tylko banki płacą kilkaset złotych podpisanie nowej umowy. Kilka dni temu ruszyła promocja nc+, w której możemy zgarnąć nawet 700 zł premii w formie przedpłaconej karty płatniczej. Co ciekawe premiowani są również obecni klienci :)

Promocja świąteczna Ekstrakasa od nc+ do 700 zł
Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem NC+, który zawrze lub przedłuży pakietu TV na okres 24 miesięcy. Zależnie od wybranego pakietu będziemy mogli zgarnąć kartę podarunkową doładowaną kwotą od 100 do 500 zł:

Pakiet TV 24 miesiące Umowa TV sprzedaż Umowa TV przedłużenie
Comfort+ 100 zł 100 zł
Extra+ 150 zł 150 zł
Start+ z CANAL+ 150 zł 150 zł
Comfort+ z CANAL+ 200 zł 200 zł
Extra+ z CANAL+ 250 zł 250 zł
Superpremium+ 300 zł 300 zł
VIP+ 400 zł
VIP+ Max+ 500 zł 500 zł

Jeśli umowę zawrzemy przez stronę internetową ncplus.pl lub telefonicznie, to kartę podarunkową otrzymamy za pośrednictwem kuriera. Jeśli natomiast umowę przedłużymy, to odbiór karty będzie możliwy w dowolnym punkcie sprzedaży (najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy).

Co istotne przekazana karta będzie miała saldo równe zero. Jej zasilenie obiecaną kwotą nastąpi po maksymalnie 25 dniach roboczych od aktywacji karty na stronie moje.ncplus.pl (pod warunkiem przedłużenia umowy). Jeśli natomiast zawieramy nową umowę, to dodatkowo wymagane będzie opłacenie pierwszej faktury. Wyjątkiem jest pakiet VIP+ Max – tam połowę nagrody otrzymamy za opłacenie pierwszej faktury, a drugą połowę – za kolejną.

O zasileniu karty zostaniemy poinformowani 2 dni robocze wcześniej. Środki na karcie będą ważne do 31.05.2018. Zgodnie z regulaminem nie będziemy ich mogli wypłacić z bankomatu – możliwe będą tylko płatności bezgotówkowe w kraju i za granicą. Po prostu idziemy do sklepu i wydajemy na co chcemy :)

Choć z promocji dana osoba może skorzystać tylko raz, to przygotowane zostały dwie możliwości na dodatkowe zwiększenie premii. Jeśli w okresie 30 dni od przedłużenia lub zawarcia umowy TV dodatkowo zawrzemy umowę o internet lub telefon, to za każdą z nich zgarniemy dodatkowe 100 zł.

Warto się śpieszyć! Promocja trwa do wyczerpania puli kart płatniczych. Szczegóły w regulaminie.

Czy to się opłaca? Jeśli mamy zamiar podpisać lub przedłużyć umowę nc+, to jak najbardziej. Patrząc na ceny poszczególnych pakietów doładowanie karty pozwoli na zwrot równowartości około 2,5 abonamentów miesięcznych. Oznacza to, że za telewizję zapłacimy nieco ponad 10% mniej przez cały okres obowiązywania umowy. Cashback na poziomie 10,5%? Całkiem nieźle :-)