Wygląda na to, że w Idea Banku znów ruszyła świetna promocja dla nowych klientów. W zamian za założenie (najlepszej na rynku!) Lokaty Happy możemy zgarnąć aż 200 zł do wykorzystania w serwisie wczasy.fly.pl! :)

200 zł do wykorzystania w serwisie fly.pl za założenie Lokaty Happy

Fly Happy

Aby skorzystać z promocji „Fly Happy” należy być całkowicie nowym klientem banku, czyli osobą, która nigdy nie posiadała ani nawet nie wnioskowała o jakikolwiek produkt Idea Banku. Oznacza to, że bank nie może mieć naszych danych w swojej bazie – w przeciwnym wypadku najzwyczajniej w świecie nie będziemy mogli założyć lokaty (po złożeni wniosku nie dostaniemy maila z danymi do przelewu).

Jeśli natomiast jesteśmy nowym klientem Idea Banku, to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zaakceptujemy warunki oferty, podając swój numer telefonu. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie wniosku o Lokatę Happy, która dostępna jest na 1, 2 lub 3 miesiące z oprocentowaniem, odpowiednio: 3,5%, 4% oraz 3%. Kwota maksymalna lokaty to 10 000 zł, a minimalna – zaledwie 500 zł. Oznacza to, że lokując nawet pół tysiąca złotych możemy zgarnąć odsetki z lokaty oraz bon do wykorzystania w serwisie fly o wartości 200 zł :)

Co dalej? Po złożeniu wniosku na naszego maila trafi wiadomość z numerem rachunku do opłacenia lokaty – będziemy mieć na to 5 dni (i lepiej się zmieścić w tym terminie, bo drugi raz z Lokaty Happy już nie skorzystamy!). Po drugie – bank wymaga od nas utrzymania lokaty przynajmniej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym ulokowaliśmy środki. Osobiście zalecam jednak utrzymanie lokaty do końca – w końcu 4% piechotą nie chodzi ;)

I to w zasadzie tyle! Bank zobowiązuje się do dostarczenia nagrody SMSem do 10. dnia kolejnego miesiąca. Oznacza to, że zakładając lokatę np. 30 października już 10 listopada otrzymamy voucher! :)

Promocja trwa od 9.10 do 31.12.2017.