Wczoraj w ofercie BNP Paribas Bank pojawiło się nowe iKonto. Rachunek ten oferuje zwrot 3% wydatków poniesionych online kartą z wykorzystaniem PayU. Oferta wygląda na godną uwagi, w szczególności dla internetowych zakupoholików.

Promocja skierowana jest do wszystkich, którzy założą iKonto tylko przez wniosek internetowy. Po wypełnieniu wniosku o konto oraz wysłaniu przelewu aktywacyjnego nasze iKonto zostanie aktywowane.

3% zwrotu za zakupy w internecie

W promocji money-back możemy uzyskać 3% zwrot płatności dokonanych online przy użyciu karty w ramach platformy PayU. Aby przysługiwał nam ów money back na nasze iKonto musi miesięcznie wpływać min. 1000 zł. Maksymalny zwrot z promocji miesięcznie wynosi 50 zł. W ciągu roku kalendarzowe premia nie może przekroczyć kwoty 600 zł. Premia przekazywana będzie na iKonto w miesiącu następującym po tym, w którym nastąpiły transakcje w ramach PayU. Regulamin promocji nie precyzuje konkretnego dnia tego miesiąca. Promocja trwa do 12.06.2015, ostatnia wypłata nagrody powinna nastąpić w sierpniu 2015.

BNP Paribas: zwrot 3% iKonto

iKonto

iKonto jest bezpłatne, pod warunkiem zapewnienie wpływów w kwocie min. 1000 zł miesięcznie. Jeśli tego nie zrobimy, za iKonto zapłacimy aż 9 zł miesięcznie. Karta debetowana MasterCard Paypass wydana do tego konta również jest bezpłatna warunkowo, opłata wynosi 6 zł. Jest ona bezpłatna jeśli posiadamy kartę kredytową w tym banku lub jeśli za pomocą karty debetowej dokonaliśmy transakcji w kwocie min. 200 zł.

Klienci mogą wypłacać bezpłatnie: bez ograniczeń ze wszystkich bankomatów BNP Paribas oraz 4 razy miesięcznie z bankomatów innych firm. Wydanie karty do iKonta jest darmowe.

Dla kogo jest to konto? Zdecydowanie dla tych, którzy sporo korzystają z Allegro lub sklepów internetowych pozwalających na opłaty przez PayU. Możliwość zysku nawet 50 zł miesięcznie wygląda długoterminowo całkiem nieźle porównując ofertę z innymi dostępnymi na rynku promocjami – zwłaszcza w zakresie płatności internetowych.

Informacja o promocji jako pierwsza pojawiła się serwisie mamokazje.pl. Dziękujemy.