Ruszyła kolejna edycja prostej promocji ING Banku Śląskiego. W zamian za założenie konta i wydanie 1000 zł w ciągu kilku miesięcy zyskać możemy 100 zł premii w gotówce.

100 zł za założenie ING Konta z Lwem

100 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego z Lwem od 1.04.2016. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że od 19.10 do 30.11.2017 złożymy wniosek o otwarcie Konta z Lwem przez internet
(wnioski stacjonarne nie są brane pod uwagę!) wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Przypilnujmy również, aby podczas wnioskowania zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych – powinna być zaznaczona aż do dnia odebrania premii.

Bank zaznacza jednak, że osoby posiadające aktywne Otwarte Konto Oszczędnościowe wnioski powinny składać przez bankowość internetową, a przy okazji wypełnić dodatkowy formularz. Osoby, które nie posiadają takiego konta nie muszą nic wypełniać!

Co dalej? Zgodnie z regulaminem wymagane jest wykonanie transakcji bezgotówkowych za łączną kwotę min. 1000 zł. Oznacza to, że musimy po prostu wydać 1000 zł w sklepach i internecie kartą debetową lub BLIKiem. Czas na wykonanie transakcji mamy do 31.03.2018.

Jeśli w dniu 30.04.2018 będziemy posiadaczem Konta z Lwem, konta oszczędnościowego oraz dowolnej karty debetowej, to bank przekaże nam nagrodę w postaci przelewu 100 zł na konto.

Ile kosztuje Konto z Lwem?

Posiadanie Konta z Lwem Driect jest darmowe. Zapłacić natomiast możemy za „zwykłą” kartę debetową Visa lub MasterCard. Koszt jej obsługi to 7 zł miesięcznie, ale z opłaty możemy być zwolnieni w momencie wydania 300 zł miesięcznie (lub 200 zł, jeśli mamy 18-26 lat). Warto pamiętać, że w ING okres rozliczeniowy obowiązuje od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z wypłatami z bankomatów? Jeśli chodzi o urządzenia własne i sieci Planet Cash, to opłat brak. W przypadku innych bankomatów za drugą i kolejną wypłatę zapłacimy 2,5 zł. Pierwsza – gratis.