Ruszyła promocja ING Banku Śląskiego dla obecnych posiadaczy Konta osobistego z Lwem. W zamian za płatności BLIKiem w internecie zgarniemy do 30 zł bonusu.

30 zł bonusu od ING za płatności BLIKiem w internecie
Niestety podstawowym wymogiem promocji jest konieczność bycia zaproszonym przez bank poprzez wiadomość w systemie Moje ING. Jeśli mamy to szczęście i otrzymaliśmy taką wiadomość to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji i zgłosimy swój udział. Mamy na to czas od 1 do 31 października.

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć obiecane 30 zł? Bardzo proste. Bank nagrodzi nas 5% zwrotem za wszystkie transakcje BLIKiem w internecie w okresie trwania promocji, czyli od 1 do 31 października. Oznacza to, że aby zgarnąć maksymalny zwrot konieczne jest wydanie 600 zł. Biorąc pod uwagę, że BLIK dostępny jest już w wielu miejscach (m.in. na Allegro) – nie powinno to być problemem. Oczywiście jeśli wydamy mniej, to zgarniemy proporcjonalnie mniej.

Premia zostanie wypłacona do 20 listopada 2017, o ile będziemy ciągle aktywnym posiadaczem konta. Co ciekawe w tej promocji bank pobiera 19% podatku dochodowego, ale równocześnie dorzuca od siebie nagrodę na pokrycie go. Realnie więc wychodzimy na zero.

Szczegóły w regulaminie.

PS. Jeśli nie masz konta w ING, to tylko do 18 października możesz zgarnąć 100 zł za jego założenie! :)