Wystartowała XII edycja programu poleceń „Mam Inteligo”. Znów nowi klienci banku zgarnąć mogą 100 zł na start, a obecni klienci – 50 zł za polecenie konta. Zasady, niezmiennie, całkiem łatwe do spełnienia.

100 zł za założenie konta Inteligo

100 zł dla nowych klientów Inteligo

W zasadzie największym problemem programu poleceń Inteligo jest fakt, że bank jako nowych klientów uznaje tylko tych, którzy:

w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont

Pomimo tego, że bank wyklucza wszystkich klientów 3 lata do tyłu (czyli od 9.11.2013) to dobra wiadomość jest taka, że nie liczą się tu klienci PKO BP. Inteligo działa bowiem w oparciu o osobną umowę ramową, jako bank internetowy. Dlatego jeśli posiadasz konto w PKO BP, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgarnąć 100 zł od Inteligo.

Aby zdobyć tytułową premię konieczne będzie złożenie wniosku internetowego wraz z podaniem kodu polecającego. Najprościej uzyskać taki kod od znajomego posiadającego konto Inteligo (znajomy wcześniej musi się zarejestrować do programu poleceń). Jeśli nie znacie takiej osoby – piszcie do nas przez formularz kontaktowy – podeślemy kod.

Mam Inteligo - kod promocji
Zwróć uwagę, czy podczas składania wniosku widoczne jest pole do podania kodu

Co dalej? W ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy (przez kuriera) będziemy musieli wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową o wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej wydanej do konta. Oprócz tego konieczne będzie wykonanie co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł. Co istotne: w obu przypadkach transakcje musimy dokonać w sklepie „naziemnym” – wyłączone są bowiem operacje internetowe.

To w zasadzie tyle. Bank zobowiązuje się dokonać wypłaty premii w ciągu 75 dni od dnia zakończenia jednego z jej etapów (do 9. grudnia, 9. stycznia, 9. lutego), jednak nie warto się przywiązywać do tych dat – doświadczenie pokazuje, że premia jest wypłacana w znacznie krótszym czasie.

Istotnie jest tylko to, aby pamiętać, że czas na złożenie wniosku i podpisanie umowy mamy do 9.02.2017. W związku z tym ostatnie wniosku o konto powinny być złożone z końcem stycznia – tak będzie dla was najbezpieczniej.

Ile kosztuje konto Inteligo?

Inteligo to jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest bowiem bezwarunkowo darmowe. Nieważne więc czy będziemy aktywnie korzystać z konta czy nie – nie zapłacimy za jego prowadzenie ani grosza.

Nieco inaczej jest z kartą debetową – opłata za jej posiadanie wynosi 4 zł miesięcznie, jednak wystarczy wydać 100 zł miesięcznie aby bank nie pobrał tej opłaty. Nie ma znaczenia czy wybierzemy kartę MasterCard, czy Visa. Oczywiście jeśli z karty nie będziemy korzystać (np. po spełnieniu warunków promocji) to bez problemu możemy ją zamknąć.

A jak z wypłatami z bankomatów? Darmowe są wypłaty z urządzeń PKO BP oraz BZWBK. Za inne zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę.

Dodatkowe premie dla firm i aktywnych polecających

Na koniec warto dodać, że regulamin promocji pozwala również zgarnąć 100 zł firmom, którym zostanie polecone Konto Inteligo. Tu warunku są nieco inne – zamiast transakcji IKO liczy się przelew do ZUS (szczegóły w regulaminie promocji). Bank zapłaci również 1000 zł osobie, która poleci najwięcej kont. Druga osoba zgarnie 600 zł, trzecia – 300 zł.

PS. Warto również pamiętać, że dzięki innej promocji PKO BP do zgarnięcia mamy dodatkowe 10 zł premii. Wystarczy przelać pieniądze.